گردنبند های جدید فشن دکوریکور

سری جدید گردنبندهای فشن دکوریکور را از دست ندهید. مجموعه ای از گردنبندهای مروارید پرورشی، گردنبند های چوکر، طرحهای فشن و مدرن برای شما و عزیزانتان.

گردنبند بلند

گردنبند بلند مروارید پرورشی N430

390000 تومان

گردنبند بلند دست ساز مروارید پرورشی آبکاری طلا با نگینهای زیرکنیا است.  محصول رنگ سیلور دارد.نگینهای مشکی دور بعضی از مرواریدها هستند. شیک و زیبا برای استفاده درمجالس است. مناسب برای استفاده با لباسهای دکلته و یقه باز است. این گردنبند را می توانید با دیگر محصولات مروارید پرورشی در فروشگاه ست کنید. 

-------------------------------------------

گردنبند نقره

گردنبند نقره چوکر مروارید  N425

1300000 تومان

گوشواره و انگشتر نقره و مروارید ست با این گردنبند موجود است گردنبند نقره چوكر میله ای تک ردیف فری سایز با مروارید و نگینهای زیرکنیا می باشد. محصول رنگ سیلور دارد. گردنبند به صورت میله ای تک ردیف بوده و در قسمت جلویی نگین زیرکنیا و مرواریدهای ریز و درشت دارد.

------------------------------------------

گردنبند نگیندار

گردنبند نقره آویز کریستال N424

830000 تومان

گردنبند نقره تمام کریستال آویز هدیه ای خاص برای سورپرایز کردن عزیزانتان است. آویز از وصل شدن کریستال اشکی زیبا تشکیل شده اند. آویزهای از بلند به کوتاه طرح مثلثی تشکیل داده اند. زنجیر دو ردیفه ظریف است.

-----------------------------------------------

گردنبند پروانه

گردنبند نقره پروانه N427

470000 تومان

گردنبند نقره طرح پروانه تمام نگین می باشد. محصو قفل زیبای پشت گردنبندبا قابلیت تنظیم سایز زنجیر دارد.

---------------------------------------

چوکر پاپیون

گردنبند نقره چوکر پاپیون N426

380000 تومان

گردنبند نقره چوكر ظریف پاپیون در رنگ گلد موجود می باشد. گردنبند به صورت یک ردیف زنجیر ظریف با یک پاپیون طلایی زیبا می باشد. با قابلیت تغییر سایز می باشد. کاملا ضدحساسیت با رنگ ثابت اسـ.

-------------------------------------

چوکر نگیندار

گردنبند چوکر کریستالی N435 

190000 تومان

گردنبند چوكر کریستال و نگین زیرکنیا روكش آب طلا رنگ سیلور با قابلیت تغییر سایز می باشد. کریستالهای درشت براق درد.  لبه های هلالی گردنبند با نگینهای ریز زیرکنیا دارد.  کاملا ضدحساسیت با رنگ ثابت است.

--------------------------------------------

چوکر آویزدار

گردنبند چوکر و آویز بلند N442

190000 تومان

گردنبند چوکرتمام نگین زیرکنیا با حلقه و آویز بلند تمام نگین  با روکش اب طلا است. در سه رنگ گلد، سیلور و مشکی موجود است. گردنبند به صورت دو دو زنجیر می باشد.  زنجیر چوکر تمام نگین و زنجیر بلندتر با آویز آویز و حلقه زیبا دارد.

-----------------------------------------

گردنبند سه زنجیر

گردنبند سه زنجیره میله و مهره  N439

150000 تومان

گردنبند سه زنجیره میله و مهره چوکر  با روکش آب طلا می باشد. زنجیر چوکر با مهره طلایی و زنجیر وسط با آویز میله ای  و زنجیر بلند با آویز مهره و میله که با زنجیر به هم متصل شده اند. سه زنجیر در پشت گردن به هم متصل هستند.

--------------------------------------------------

چوکر متال

گردنبند چوکر متال N440 

190000 تومان

گردنبند چوکرمتال قوسدار است. محصول روکش اب طلا  و رنگ سیلور دارد. گردنبند به صورت سه لایه متصل به هم است. با زنجیر قابل تنظیم می باشد. اسپورت و شیک است.

--------------------------------------

گردنبند پهن

گردنبند طلایی پهن برگ N444 

300000 تومان

گردنبند کوتاه پهن و عریض طرح برگ است. محصول روکش آب طلا و رنگ گلد دارد. برگ نخل طلایی پهن با ریش ریش های زیبا می باشد. با قابلیت تنظیم سایز گردنبد توسط زنجیر پشت گردنبند است. اسپورت و شیک است.

---------------------------------------------

گردنبند کارتیر

گردنبند زنجیری کارتیر N450

300000  تومان

گردنبند طلایی طرح زنجیر با دانه های درشت می باشد.  محصول روکش آب طلا و رنگ گلد دارد.  سطح دانه های گردنبند به صورت موجی و ناصاف می باشد. با قابلیت تنظیم سایز توسط زنجیر پشت چوکر می باشد.

-----------------------------------------

دستمال گردن

دستمال گردن فلزی تمام نگین N443

280000 تومان

گردنبند یقه ای مثلثی تمام نگین زیرکنیا  با روکش آب طلا می باشد. در دو رنگ سیلور و مشکی موجود است. گردنبند به صورت مثلث میباشد و با بستن دور گردن ماندد یقه ای درخشان و تمام نگین به نظر می رسد. نگینهای زیرکنیا روی سر مارها و سنگهای مشکی به جای چشم مارها قرار دارند.

--------------------------------------------------

چوکر مروارید

گردنبند چوکر مروارید و نگین N438

280000 تومان 

گردنبند چوکر مروارید و نگین زیرکنیا با روکش آب طلا موجود د ر دو رنگ گلد و سیلور می باشد. نگین های زیرکنیا و مروارید با چینشی بسیار شیک و زیبا در کنار هم قرار گرفته اند.با قابلیت تنظیم سایز می باشد.

----------------------------------------------

گردنبند ماه

گردنبند سه زنجیر ماه و حلقه N448

150000 تومان

گردنبند سه زنجیره ماه و حلقه چوکر  با روکش آب طلا و موجود در دو رنگ گلد و سیلور می باشد. زنجیر کوتاه چوکر زنجیر وسط با آویز حلقه زنجیر بلند با آویز ماه با سنگ اوپال شیری می باشد. سه زنجیر در پشت گردن به هم متصل هستند.

--------------------------------------------------------------

گردنبند فشن

گردنبند فشن چروک دایره ای N449

300000 تومان

گردنبند فشن طرح چروک با تکه های دایره ای  با روکش آب طلا و رنگ گلد می باشد. تکه های متال د ایره ای با زنجیر به هم متصل شده اند. طرح جدید چروک دارو و اسپورت و شیک می باشد.

--------------------------------------

چوکر دوتکه

گردنبند دوتکه چرم و متال N437

150000 تومان  

گردنبند دوتکه با آویزهای مثلث و دایره با روکش آب طلا و رنگ گلد می باشد. یک گردنبند چوکر با آویز مثلث و گردنبند دیگر بلند با آویز متال دایره ای میباشد. اسپورت و شیک است.

---------------------------------------------

گردنبند مروارید

گردنبند مروارید سلطنتی N432

280000 تومان

گردنبند طرح سلطنتی مروارید و کریستال با روکش آب طلا و رنگ سیلور می باشد.  کریستالهای گندمی، دایره ای و مربعی دارد.  زنجیر چندردیفه مروارید با سه سایز مروارید با قابلیت تغییر بلندی گردنبند دارد. آویز گردنبند طرح گل با کریستالهای اتریشی بسیار زیبا به نظر می رسد.

 

back to top