ایمیل
silver ring
انگشتر نگین باگتی

انگشتر نقره نگین باگتی R878


قیمت
قیمت فروش 360000 تومان
تخفیف
جعبه کادویی در صورت تمایل هزینه جعبه کادویی به هزینه کالا اضافه خواهد شد
انگشتر نقره تمام نگین با نگینهای باگتی و دایره ای
مناسب دست های ظریف
نقره عیار 925 رنگ سیلور
یک ردیف نگین در وسط انگشتر قرار دارند و در اطراف آنها نگینهای دایره ای چیده شده اند.
نگینهای زیرکنیای درجه یک اتریشی
رنگ صد در صد ثابت
کاملا ضد حساسیت

 

مدل انگشتر نقره نگین باگتی
جنس نقره
نگین نگین زیرکنیای اتریشی
تنوع رنگی نقره ای
جنسیت  زنانه  

راهنمای سایزبندی انگشتر: دور انگشت خود را با متر به صورت کیپ اندازه بگیرید و با توجه به جدول زیر سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

سایز 6  دور انگشت زیر 5.5 سانتی متر - Small
سایز 7 دور انگشت 5.5 تا 6 سانتی متر - Medium
سایز 8 دور انگشت 6 تا 7 سانتی متر - Large

 

 

باگت, به نوعی از تراش مستطیل شکل برای سنگهای زینتی و الماس گفته میشود. این تراش معمولا در کنار دیگر تراشهای الماس, در جواهرات بکار میرود.

باگت, به نوعی از تراش مستطیل شکل برای سنگهای زینتی و الماس گفته میشود. این نوع تراش, دارای سطوحی موازی و نرده ای شکل بوده, و در جمع 14 سطح صیقلی دارد. بواسطه سطوح کمی که در این نوع تراش وجود دارد, میزان شکست نور در سنگ کاهش یافته, بطوریکه درخشش تراش باگت با 14 سطح تراش, به نسبت تراش برلیان با 58 سطح تراش خورده, درخشندگی بسیار کمتری دارد.

از طرف دیگر, میزان تراشه های دورریز این نوع تراش, نسبت به دیگر انواع تراش کمتر است, و در نهایت میتوان تراش باگت را از انواع ارزان قیمت تراش سنگ دانست.

در تراش باگت استانداردهای رسمی و فراگیری وجود ندارد, و گاه نوع و تعداد تراش سطوح آن متغیر میباشد. در خرید سنگهایی با تراش باگت پیشنهاد میشود از انواع قطور آن استفاده نکنید, چرا که در میزان جلا و درخشش سنگ تاثیری ندارد و لزومی ندارد برای سنگ بزرگتر هزینه بیشتری بکنید, در حالیکه در تراش دوار و برلیان میزان عمق سنگ بر میزان درخشندگی و در نتیجه مبلغ آن موثر است.

چنانکه اشاره شد این تراش به علت آنکه درخشندگی کمتری دارد, معمولا به عنوان گوهری جانبی و مکمل در کنار دیگر تراش ها بکار میرود و به عنوان یک سنگ جانبی, سنگ با تراش باگت بایستی از نظر رنگ, با سنگ اصلی هماهنگ بوده و ست گردد.

 

نقره، خواص و تاثیر بر بدن

نقره مانند طلا آلیاژی با رنگ ثابت و ضد حساسیت است چراکه به سختی با اکسیژن ترکیب می شود و به همین علت در اثر رطوبت نیز رنگ ثابتی دارد.

نقره برای سلامتی بدن مهم است چرا همانند آنتی بیوتیک ها، خاصیت ضد میکروبی دارد.

در طبی سنتی بر این باورند که اگر در اثر استفاده نقره، رنگ آن تیره شد دچار مریضی غددی است و اگر نقره روشن شد دچار بیماری کلیوی یا سنگ کلیه است.

نقره همچنین در درمان عفونت های گوش و قرمزی چشم بسیار مفید است.

Write your own review

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.