ایمیل
انگشتر مروارید
انگشتر مروارید
انگشتر صدف
انگشتر صدف

انگشتر مروارید پرورشی R732


جعبه کادویی در صورت تمایل هزینه جعبه کادویی به هزینه کالا اضافه خواهد شد
انگشتر نقره ای دست ساز با مروارید پرورشی با شکلی زیبا
سایز انگشتر قابل تغییر بوده و نیاز به دانستن سایز نیست
روکش آب طلا رنگ نقره ای
طرح خاص این انگشتر همراه با صدف براق جلوه خاصی در دستان شما خواهد داشت.
رنگ محصول صد در صد ثابت بوده و کاملا ضد حساسیت است
هنگام تحویل محصول خریداری شده از فروشگاه اینترنتی دکوریکور، فاکتور به همراه انگشتر ارائه می شود

راهنمای سایزبندی انگشتر: این انگشتر فری سایز بوده و نیاز به سایز گرفتن نیست.

مدل انگشتر صدف
روکش روکش آب طلا
نگین اتریشی
تنوع رنگی طلایی
جنسیت  زنانه  


    

مروارید، حس پختگی، وقار، ثروت و منحصر به فرد بودن را به انسان القا می کند. از اینرو همه ی خانم ها دوست دارند از جواهرات مروارید استفاده کنند. با این حال، مرواریدهای اصل گران و کمیاب هستند و همه نمی توانند جواهرات مروارید اصل بخرند. در سال های گذشته، کسانی که نمی توانستند مرواریدهای طبیعی را خریداری کنند، از مرواریدهای مصنوعی که عموما از جنس پلاستیک بودند استفاده می کردند. اما مرواریدهای مصنوعی، درخشش و زیبایی مرواریدهای اصل را ندارند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، مرواریدهای پرورشی وارد بازار شد که از لحاظ زیبایی و کیفیت، تقریبا با مرواریدهای طبیعی برابری می کند. با این حال از آنجا که این مرواریدها در محیط های خاص توسط انسان پرورش داده می شوند، قیمت آن ها به مراتب از مرواریدهای طبیعی کمتر است.

امروزه در جواهرات و زیورآلات شاهد استفاده از مروارید مصنوعی و پرورشی هستیم که زیبایی و نمای خاصی به زیورآلات می بخشد . مروارید ها از دیرباز مورد توجه مردم بوده و زیبا پسندان را به خود جذب می کرده است . با صنعتی شدن و تولید و درخواست انبوه برای زیورآلات پروش مروارید های طبیعی نیز کم کم رواج یافت تا پاسخ گوی بازار و مردم باشد. باید توجه داشته باشید که مروارید های پرورشی تقلبی نیستند بلکه اینها مرواریدهای طبیعی بوده که به دست انسان ولی با کمک طبیعت و به حالت طبیعی مروارید را تشکیل می دهند.

تولید مصنوعی مروارید بوسیله وارد کردن جسم خارجی به داخل نرم تن صدفی درآبهای شور انجام می گیرد. چینی ها راز تولید مروارید را می داستند چنانچه از قرن سیزدهم میلادی در چین در چین مجسمه های بسیارکوچک سرب از بودا را در داخل صدف ، در دیواره داخلی نرم تن، قرار می دادند تا بوسیله ترشح ماده مرواریدی آراگونیت احاطه شده و شکل بودای مرواریدی را به خود بگیرد. دانه های مروارید به شکل کروی برای اولین بار، با روش مصنوعی بوسیله دان سوئدی کارل لین در سال ۱۷۶۱ تولید شد

 

باید بدانیم که تفاوت حلقه با انگشتر در چیست؟

حلقه در حقیقت رکاب (رینگ) ساده ای است که معمولا طرح ندارد و ظریف است و یا یک ردیف نگین ریز روی آن کار شده است. گاهی نیز یک نگین درشت روی آن تعبیه شده است و مابقی آن ساده می باشد. اما انگشتر ظرافت ندارد و طرح های شلوغ با نگین هایی درشت دارد.

اگر مشکل پسند هستید و طرح های موجود در بازار به دلتان نمی نشیند میتوانید از طرح های خاص دکوریکور استفاده کنید.

در جلسه دوم بعد از خواستگاری پس از اینکه خانواده ی داماد جواب مثبت یا به اصطلاح بله را از خانواده ی عروس گرفتند؛ برای اینکه حالت رسمی تری به انتخاب خود داده باشند در جلسه های آتی یک انگشتر را به عنوان نشان کردن دختر برای او تحفه می آورند. به این انگشتر انگشتر نشان می گویند. که دختر خانم آن را به نشانه ی اینکه در آستانه ی تاهل قرار دارد در انگشت می کند. اما حلقه ی ازدواج در مراحل بعدی و به انتخاب خود عروس خانم تهیه می شود.

ضد حساسیت - روکش طلا

اگر به بدلیجات حساسیت دارید، این محصول مطمئنا هیچ گونه مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. روکش آب طلای سه لایه این محصول علاوه بر اینکه باعث میشود رنگ این محصول کاملا ثابت باشد، آن را کاملا ضد حساسیت نیز می کند..

Write your own review

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.