گوشواره میخی گوشواره آویز

ایمیل
گوشواره گلوله ای
گوشواره کره
گوشواره کره

گوشواره کره ای نگین باگتی E571


جعبه کادویی در صورت تمایل هزینه جعبه کادویی به هزینه کالا اضافه خواهد شد
گوشواره میخی کره ای پشت و جلو نگینهای باگتی
نگینهای باگتی زیبا در سطح کره پخش شده اند.
قسمت بزرگ پشت گوش و قسمت کوچک جلوی گوش قرار میگیرد
کاملا ضد حساسیت با رنگ ثابت
شیک و بسیار زیبا

 

مدل گوشواره کره ای
جنس ضد حساسیت - روکش آب طلا
سایز  ارتفاع 1 در عرض 1 سانتیمتر
نوع  میخی
نگین  کیوبیک زیرکنیا
تنوع رنگی سفید
جنسیت  زنانه

 

نگین های باگتی این مدل بسیار زیبا و دارای تراش هایی دقیقا مشابه جواهر هستند و با تهیه این مدل می توانید در مهمانی های خود بدرخشید.

 

کوبیک زیرکونیا در مقایسه با الماس

به طور کلی، زیور آلات کوبیک زیرکونیا زیورآلاتی آنچنان گران قیمت نیستند و سنگ آن توسط انسان تولید می شود، در حالی که الماس، ماده ای موجود در طبیعت و بسیار گران قیمت است.

رنگ: کوبیک زیرکونیا از لحاض درجه بندی طیف رنگی الماس، در رتبه عالی D  قرار میگیرد، اما در رنگ های دیگر مانند سبز، نارنجی، صورتی و ... نیز موجود هستند. در سوی دیگر، در اکثر الماس ها ته رنگ قهوه ای و زرد دیده میشود و فقط نمونه های بسیار کمیاب  آن کاملا بی رنگ هستند.

 

روکش آب طلا یا روکش طلا چیست و چرا باعث دوام و ثبات رنگ محصول می شود؟

بدلیجاتی با روکش طلا، تنها لایه نازکی از طلا دارند. اما جواهرات و زیورآلات دکوریکور که با دقت خاصی انتخاب می شوند، همگی محصولاتی با 3 لایه روکش آب طلا هستند. این بدین معناست که دوام این محصولات نسبت به سایر برند ها بسیار بالا تر بوده و ضمنا محصولات این برند ظاهری بسیار شبیه به طلا دارند.

علاوه بر این تا زمانی که این محصولات را با مواد شیمیایی قوی (مانند کلر، کرم های قوی، الکل و عطر و ...) به صورت مداوم در تماس قرار ندهید، سالیان سال جلوه و زیبایی و رنگ خود را حفظ خواهند کرد.

Write your own review

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.