دستبند کریستال نگین دار آویز

ایمیل
دستبند  ببر
دستبند  ببر

دستبند مروارید و ببر B280


جعبه کادویی در صورت تمایل هزینه جعبه کادویی به هزینه کالا اضافه خواهد شد
دستبند دست ساز مروارید آبکاری طلا با قفل زیبای ببر
روکش آب طلا
بند مروارید
قفل طرح ببر و حلقه تمام نگین بسیار شیک
دو ببر که حلقه را گرفته اند.
نگینهای زیرکنیا در جه یک اتریشی
با رنگ صد در صد ثابت

این دستبند دست ساز زیبا را میتوانید با انواع مانتو و پالتو ست کنید . همچنین میتوانید آستین کت یا لباس خود را کمی بالا داده و این دستبند زیبا را با آن ست کنید. 

مدل دستبند دست ساز مروارید و ببر
روکش آب طلا
نوع   
نگین مروارید و نگین زیرکنیا
تنوع رنگی تک رنگ
جنسیت  زنانه

  

مروارید پرورشی چطور ایجاد می شود؟
پرورش دهنده های مروارید، مرواریدهای پرورشی را در شرایط بسیار کنترل شده پرورش می دهند. پرورش دهنده ها، یک قسمت کوچک از پوسته ی صدف را درون صدف خوراکی آب شور یا صدف دو کفه ای آب شیرین قرار می دهند تا یک زخم کوچک در داخل آن ایجاد شود. پس از آن، صدف یک مروارید را حول این زخم ایجاد می کند. مرواریدهای طبیعی که در طبیعت یافت می شوند هم بعد از ایجاد یک زخم در داخل صدف شکل می گیرند. پرورش دهنده ها، از مرحله ی اول تا آخر، روند رشد مروارید را کنترل کرده و از کیفیت و شکل مناسب آن اطمینان حاصل می کنند. در نهایت، مرواریدها خارج می شوند و بعد از تمیز شدن و برخی ریزه کاری های دیگر، به جواهرسازان فروخته می شوند.

آیا ظاهر مرواریدهای طبیعی و پرورشی یکسان است؟
مرواریدهای طبیعی، در طبیعت شکل می گیرند و به همین دلیل، از لحاظ اندازه و درخشش با یکدیگر متفاوتند. با این حال، اکثر آن ها درخشش خاصی دارند. مرواریدهای پرورشی هم دارای همان کیفیت مرواریدهای طبیعی هستند، با این تفاوت که شکل و اندازه ی آن ها مشابه یکدیگر است. به علاوه برای ایجاد مرواریدهای پرورشی در رنگ های مختلف، از رنگ یا وایتکس استفاده می شود.

مرواریدهای پرورشی را با مرواریدهای تقلبی اشتباه نگیرید
خیلی از مردم فکر می کنند که مرواریدهای پرورشی تقلبی هستند. اما این تصور اشتباه است. مرواریدهای پرورشی هم به همان شکل که مرواریدهای طبیعی رشد می کنند ساخته می شوند. پرورش یک مروارید پرورشی گاهی می تواند تا هفت سال به طول انجامد. اما مرواریدهای تقلبی، غالبا از شیشه یا پلاستیک ساخته می شوند و روند ساخت آن ها بسیار ساده و سریع است. از اینرو هنگام خرید مروارید، این نکته را مد نظر قرار دهید.

Write your own review

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.