دستبند کریستال نگین دار آویز

ایمیل
دستبند مروراید پرورشی
دستبند مروراید پرورشی
دستبند مروراید پرورشی
دستبند مروراید پرورشی
دستبند مروراید پرورشی

دستبند دست ساز مروارید پرورشی B281


جعبه کادویی در صورت تمایل هزینه جعبه کادویی به هزینه کالا اضافه خواهد شد
رنگ
سایز های موجود انگشتر
دستبند دست ساز مروارید پرورشی آبکاری طلا
انگشتر و گوشواره ست با این دستبند را در ادامه مشاهده کنید
دو رنگ نگین زیرکنیا طلایی و مشکی
مدل Cute Pearl Bracelet
بند مرواریدهای پرورشی دایره ای بوده و مروارید نامتقارن بر روی دستبند قرار دارد که دور آن نگینها چیده شده اند.
دستبند کاملا ضد حساسیت
با رنگ صد در صد ثابت

این دستبند دست ساز زیبا را میتوانید با انواع مانتو و پالتو ست کنید . همچنین میتوانید آستین کت یا لباس خود را کمی بالا داده و این دستبند زیبا را با آن ست کنید. در مورد این مروارید طبیعی باید گفت:

مروارید طبيعي چطور ایجاد می شود؟
مرواریدهای طبیعی در طبیعت و بدون مداخله ی انسان شکل می گیرند. مرواریدها، درون انواع خاصی از صدف های دو کفه ای آب شیرین یا صدف های خوراکی آب شور رشد می کنند و بسیار کمیاب هستند. از اینرو مرواریدهای طبیعی به دو دسته ی آب شیرین و آب شور تقسیم می شوند.

مروارید پرورشی چطور ایجاد می شود؟
پرورش دهنده های مروارید، مرواریدهای پرورشی را در شرایط بسیار کنترل شده پرورش می دهند. پرورش دهنده ها، یک قسمت کوچک از پوسته ی صدف را درون صدف خوراکی آب شور یا صدف دو کفه ای آب شیرین قرار می دهند تا یک زخم کوچک در داخل آن ایجاد شود. پس از آن، صدف یک مروارید را حول این زخم ایجاد می کند. مرواریدهای طبیعی که در طبیعت یافت می شوند هم بعد از ایجاد یک زخم در داخل صدف شکل می گیرند. پرورش دهنده ها، از مرحله ی اول تا آخر، روند رشد مروارید را کنترل کرده و از کیفیت و شکل مناسب آن اطمینان حاصل می کنند. در نهایت، مرواریدها خارج می شوند و بعد از تمیز شدن و برخی ریزه کاری های دیگر، به جواهرسازان فروخته می شوند.

آیا ظاهر مرواریدهای طبیعی و پرورشی یکسان است؟
مرواریدهای طبیعی، در طبیعت شکل می گیرند و به همین دلیل، از لحاظ اندازه و درخشش با یکدیگر متفاوتند. با این حال، اکثر آن ها درخشش خاصی دارند. مرواریدهای پرورشی هم دارای همان کیفیت مرواریدهای طبیعی هستند، با این تفاوت که شکل و اندازه ی آن ها مشابه یکدیگر است. به علاوه برای ایجاد مرواریدهای پرورشی در رنگ های مختلف، از رنگ یا وایتکس استفاده می شود.

مرواریدهای پرورشی را با مرواریدهای تقلبی اشتباه نگیرید
خیلی از مردم فکر می کنند که مرواریدهای پرورشی تقلبی هستند. اما این تصور اشتباه است. مرواریدهای پرورشی هم به همان شکل که مرواریدهای طبیعی رشد می کنند ساخته می شوند. پرورش یک مروارید پرورشی گاهی می تواند تا هفت سال به طول انجامد. اما مرواریدهای تقلبی، غالبا از شیشه یا پلاستیک ساخته می شوند و روند ساخت آن ها بسیار ساده و سریع است. از اینرو هنگام خرید مروارید، این نکته را مد نظر قرار دهید.

مدل دستبند دست ساز مروارید پرورشی
روکش آب طلا
نوع 
نگین مروارید پرورشی
تنوع رنگی طلایی و مشکی
جنسیت  زنانه

 

 

 

Write your own review

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.