دستبند لولایی
دستبند لولایی
دستبند لولایی
دستبند لولایی
دستبند لولایی

دستبند لولایی روکش طلا مروارید B259


جعبه کادویی در صورت تمایل هزینه جعبه کادویی به هزینه کالا اضافه خواهد شد
رنگ
دستبند لولایی چند ردیف مرواریددار نقره ای
روکش آب طلا
کاملا ضد حساسیت
با رنگ صد در صد ثابت

دستبند مروارید

دستبند مروارید

مدل دستبند مروارید
روکش آب طلا 
نوع  لولایی
نگین ندارد
تنوع رنگی نقره ای
جنسیت  زنانه

 

موجود در رنگ سیلور
مرواریدها در دو انتهای حلقه های دستبند قرار دارند.
محصولی جدید و شیک

مروارید ها از جمله محصولاتی هستند که اگر در ساخت جواهرات به کار روند آنها را کلاسیک تر نشان خواهند داد. اما اخیرا مروارید ها در ساخت محصولات اسپورت نیز بسیار متداول شده اند که این تناقض کلاسیک و اسپورت برای جوانان بسیار جذاب است.

روکش آب طلا یا روکش طلا چیست و چرا باعث دوام و ثبات رنگ محصول می شود؟

بدلیجاتی با روکش طلا، تنها لایه نازکی از طلا دارند. اما جواهرات و زیورآلات دکوریکور که با دقت خاصی انتخاب می شوند، همگی محصولاتی با 3 لایه روکش آب طلا هستند. این بدین معناست که دوام این محصولات نسبت به سایر برند ها بسیار بالا تر بوده و ضمنا محصولات این برند ظاهری بسیار شبیه به طلا دارند.

علاوه بر این تا زمانی که این محصولات را با مواد شیمیایی قوی (مانند کلر، کرم های قوی، الکل و عطر و ...) به صورت مداوم در تماس قرار ندهید، سالیان سال جلوه و زیبایی و رنگ خود را حفظ خواهند کرد.

 

دستبند النگویی

این مدل دستبند ها حالت شل نداشته و فری سایز هستند. این دستبند های یا لولایی هستند یا پشت باز. این مدل دستبند از نوع پشت باز می باشد

 

مروارید مصنوعی

مروارید های مصنوعی ظاهری بسیار بهتر از مروارید های پلاستیکی دارند. محصولات دکوریکور یا از مروارید های طبیعی ساخته شده اند یا مروارید های مصنوعی ولی هیچ یک مروارید پلاستیکی ندارند.

Write your own review

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.