15 استایل مناسب برای زنان بلند

ایا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که وقتی یک زن قد بلند از اتاقی وارد می شود، تمامی نگاهها به سمت آن متوجه می شود؟این به چه معناست؟این بدان معناست که زنان قد بلند می توانند توجه افراد را به خود جلب کنند . این احساس برای برخی از زنان مانند یک کابوس وحشتناک است . اگر بدانید که با چند ترفند کوچک می توانید استایل خود را بهبود ببخشید حتما شگفت زده خواهید شد. در این مقاله با دکوریکور همراه باشید تا این ترفندها را با هم بیاموزیم.

 قبل از شروع به مطالعه اين مقاله بايد بدانيد، زمانيكه قد بلندي داريد هر چه از اكسسوري ها و وسايل بزرگتر استفاده كنيد، جذاب تر و با اعتماد به نفس بيشتر به نظر ميرسي. بنابراين سري به اكسسوري هاي خاص و بزرگ دكوريكور بزنيد.

گالري گردنبند هاي بزرگ  و همچنين ظريف دكوريكور

1. کفش های زیبا بپوشید :

زمانی که صحبت از زنان قد بلند می شود، پوشیدن یک کفش زیبا بسیار عالی خواهد بود . زمانی که شما یک فرد قد بلند را می بینید، نگاه شما به صورت ناخودآگاه به پاهای او جلب خواهد شد  تا ببینید او کفش پاشنه بلند پوشیده است یا خیر. شما می توانید از این مزیت بهره مند شوید .

2. از پوشیدن کفش های پاشنه بلند هراس نداشته باشید :

در مورد پوشیدن کفش پاشنه بلند نترسید . هیچ چیزی نمی تواند جالبتر از زنی قد بلند باشد که کفش پاشنه بلند نیز پوشیده و از بیان قد بلند خود هیچ واهمه ای دارد . اینکار نشان دهنده ی سطح بالای اعتماد به نفس شماست . البته بهتر است از پوشیدن کفش هایی که دارای پاشنه های بسیار بلند هستند اجتناب کنید .

3.از لوازم و زیورآلاتی با اندازه ی بزرگ استفاده کنید:

شما می توانید از این وسایل بیشترین بهره را ببرید . مثلا داشتن یک گردنبند بزرگ می تواند نگاهها را به مرکز بدن شما معطوف کند. از انگشتر ها، گردنبند ها ، گوشواره ها و شال گردن هاي بزرگ دكوريكور ديدن نماييد. كمربند بخش مهمي از زيبايي شماست. كمربند ها را از دست ندهيد و سري به گالري كمربند هاي شيك دكوريكور بزنيد.

4.قسمتهای دیگر بدن را نمایش دهید :

زمانی که شما فردی قد بلند  هستید می توانید از قسمتهای دیگر بدن خود برای جلب توجه افراد استفاده کنید. سعی کنید از نوک سر تا نوک انگشت خود را نپوشانید . به یاد داشته باشید که هیچ فردی این موقعیت شما را ندارد پس از آن استفاده کنید . به عنوان ماثل اگر شما یک  بلوز و یا پیراهن بدون پشت استفاده می کنید ، می توانید آن را با دامن بلند و یا جین ست کنید.

5.گردن خود را بیشتر در دید افراد قرار دهید:

برای مهمانی آماده اید؟ پس باید بتوانید توجه افراد را تا جایی که می توانید به گردن خود معطوف کنید . یک گردنبند زییا می تواند اینکار را به خوبی برای شما انجام دهد . از گردنبندها و گوشواره های بزرگ برای اینکار استفاده کنید.

6.لباسها و وسایل باریک را با قسمتهای پهن ست کنید:

هرگز از پوشیدن شلوارهایی که دارای پاهای گشاد هستند نهراسید . شما می توانید این شلوار را با یک لباس تنگ  ست کنید و یا از یک ژاکت بسیار بزرگ با جین بهره ببرید.

7.با رنگ ها بازی کنید:

از رنگ های مختلف استفاده کنید . رنگ های روشن  در هر قسمتی که مورد استفاده قرار گیرند می توانند توجه افراد را به خود جلب نمایند. بهتر است بیش از حد از آنها استفاده نکنید تا جایی که می توانید رنگ ساده ای انتخاب کنید . به عنوان مثال شما می توانید یک کفش قرمز با یک لباس سیاه به تن کنید.نمایش رنگ روشن می تواند نشان دهنده ی اعتماد به نفس شما باشد . همچنین می توانید از رنگهایی بهره ببرید که نگاهها را به برخی از قسمتهای بدن معطوف میکنند. مثلا اگر دوست دارید کمر باریک خود را به دیگران نشان دهید ، می توانید یک کمربند روشن ببندیدو تاثیر آن را مشاهده کنید.

8.یک مینیمالیست باشید: 

سعی کنید هر چیزی را از خود آویزان نکنید . به یاد داشته باشید که بلندی شما به اندازه ی کافی می تواند نگاهها را به خود جلب می کند.

9.از موهای خود کمک بگیرید:

اینکه موهای شما بلند است یا کوتاه اصلا فرقی ندارد . شما می توانید از آنها به نفع خود استفاده کنید . شاید شما هم تا به حال شنیده اید که  می گویند زنان قد بلند نباید موهای کوتاهی داشته باشند زیرا چهره ی آنها را شبیه مردان نشان میدهد . این تنها یک افسانه است و اصلا درست نیست . مو می تواند به سرعت رشد کند و همیشه در حال تغییر است . پس شما می توانید از استایلها و مدلهای مختلف استفاده کنید و هر کدام که مناسبتان بود را انتخاب نمایید .

 

10.از کلاه استفاده کنید :

استفاده از کلاههای لبه دار می تواند بر زیبایی شما بیفزاید . همچنین می توانید ار کلاههای ظریف نیز استفاده نمایید .

 

11. یک سایه ی خوب ایجاد کنید:

  •  شما می توانید تاپهایی که دارای دور گردن هستند بپوشید.
  • پوشیدن شلوارهایی با کمی براقیت می تواند مفید باشد.
  • اگر شما بازوهای درازی دارید ، می توانید از دستبندهای بزرگ استفاده کنید.

 

12.نکته های پوشیدن لباس برای شما:

  • لباسهای چند طبقه می تواند برای شما عالی باشد . جزییات مختلفی همچون پر ،تزیینات و حاشیه را انتخاب کنید .
  • بهرت است از  یک رنگ برای تمامی قسمتها استفاده نکنید . بهتر است این تصویر پیوسته از خود را با داشتن لوازم وزیور آلات مختلف بشکنید .
  • لباس مجلسی زنانه دراز برای عصر با برخی از جزییات مانند الگو، طرح، رنگ می تواند چشم نواز باشد و توجه افراد را به خود جلب کند.

 

13.از دامن های مناسب استفاده کنید:

دامن هایی با دور کمر بالا می تواند بسیار خوب باشد .برای اینکه کمی انحنا به ظاهر خودببخشید، می توانید از لباسهای بافتنی استفاده کنید .

14.چگونه یک تاپ مناسب انتخاب کنیم ؟

اگر شما دارای قدی بلند و ظاهری پسرانه  و لاغر هستید ، می توانید از الگوهایی استفاده کنید که می تواند تصور داشتن یک سینه وکمر را در بیننده القا می کند .

 

15.اگر می خواهید کوتاهتر دیده شوید به نکات زیر حتما توجه کنید:

  • از طرح های رنگی تک رنگ اجتناب کنید زیرا این گونه طرح ها شما را لاغرتر و درازتر نشان میدهد.
  • از لباسهایی با رنگ متضاد استفاده کنید . اینکار باعث شکسته شدن خط دید در کمر شده و شما را کوتاهتر نشان میدهد.
  • می توانید از ژاکت های بزرگ و دراز استفاده کنید.

منبع: mallofstyle

بازگشت به بالا