پر فروش ترین مدل جواهرات و زیورآلات در سال 2017

سال میلادی که گذشت نشان داد که مشتریان برند Decoricor جزو با سلیقه ترین و شیک پوش ترین افراد هستند. بیشتر محصولات خریداری شده محصولات برندها بوده و از نظر کیفیت و ظرافت بی نظیر بوده اند.


در ادامه پرفروش ترین انگشتر ها و گردنبند ها و گوشواره و سایز زیورآلات Decoricor را مشاهده می کنید:

 

انگشتر پروانه

  انگشتر نقره پروانه متحرک 

انگشتر نقره طرح پروانه با قابلیت بال زدن می باشد. محصول روکش آب طلا و رنگ سیلور دارد. نگینهای زیرکنیای درجه یک اتریشی انگشتر بسیار زیبا می باشند. مناسب سلیقه های خاص می باشد.

-------------------------------------------

 

گوشواره زنجیردار

گوشواره نقره زنجیردار 

گوشواره مدرن نقره 925 طرح منگوله و زنجیردار با نگینهای زیرکنیای اتریشی است. روکش اب طلا و رنگ سیلور دارد.منگوله زیبا با آویزهای نقره در انتهای هر گوشواره بسیار زیبا و شیک می باشند.انگشتر منگوله و زنجیردار ست این گوشواره نیز موجود می باشد. با رنگ ثابت و ضدحساسیت است.

--------------------------------------------

 

گوشواره کوتاه بلند

گوشواره نقره کوتاه بلند طرح گل

گوشواره نقره عیار 925 گل چهار پر مدل کوتاه بلند تمام کریستال زیرکنیا می باشد. این گوشواره در قسمت پایین میخی و در قسمت بالا کلیپسی است. گوشواره بلند از سوراخ گوش به سمت لاله گوش بالا می شود. کریستال های این محصول دارای برش های خاصی است که با نسخه جواهر آن دقیقا برابری می کند. اگر به دنبال محصولی خاص و لوکس هستید، این گوشواره مخصوص شماست.
---------------------------------------------

 

نیم ست کریستال

نیم ست برگ زیتون دایره تمام کریستال

جنس محصول ترکیب مس و نقره و روکش آب طلا میباشد. نيم ست برگ زيتون كريستال كيوبيك زيركنيا اتريشى است. محصول روكش آب طلا رنگ سيلور دارد.
مدل Chopard Exquisite Set می باشد. کریستالهای اشکی به زیبایی در کنار هم چیده شده اند و بسیار شیک به نظر می رسند. طرح شیک و بسیار زیبا مشابه جواهر نیم ست شامل گردنبند و گوشواره می باشد.گوشواره تک این محصول نیز موجود می باشد.

--------------------------------------------

 

انگشتر فیروزه

انگشتر نقره فیروزه اصل برجسته

انگشتر برجسته فیروزه اصل با فلز نقره عیار 925 با سنگ فیروزه طبیعی می باشد. سه سنگ فیروزه سه بعدی و برجسته به زیبایی در کنار هم قرار گرفته اند. پایه انگشتر نقره 925 می باشد. شما می توانید این انگشتر فیروزه را با گردنبند آن ست کنید انگشتری مدرن و شیک برای جوانان است. رنگ صد در صد ثابت دارد.
------------------------------------

 

گردنبند نقره

گردنبند نقره گل گندم آویز

گردنبند نقره 925 گل گندم کریستال اتریشی با آویز زنجیر دار می باشد. محصول نقره 925 دست ساز وارداتی می باشد. رنگ سیلور دارد. کریستالهای اشکی به صورت گل گندم در گنار هم قرار گرفته اند. یک کریستال گندمی زیبا با زنجیر به گردنبد متصل می باشد. بسیار و شیک و مجلسی می باشد.

----------------------------------------

 

انگشتر نقره

انگشتر مارکیس نقره پهن  

انگشتر نقره پهن با کریستال گندمی مارکیس درشت و نگینهای براق زیرکنیا می باشد. رنگ گلد دارد. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. انگشتر به صورت سه حلقه میباشد. دو حلقه کناری ظریف و حلقه وسط پهن تر است که کریستال روی آن قرار دارد. کریستال گندمی درشت سفید در وسط انگشتر جلوه بسیار زیبایی به محصول داده است. نگینهای درجه یک زیرکنیا اتریشی دارد. انگشتر سه حلقه ای و جدا از هم می باشد کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت است.

-----------------------------------------

 

انگشتر اوپال

انگشتر اوپال ساده

انگشتر حلقه گرد با سه لایه روکش آب طلای 18 عیار با سنگ اوپال می باشد. محصولی کاملا ضد حساسیت، فوق العاده با کیفیت و زیبا است. کیفیت محصول بسیار بالاست
شما می توانید این محصول را با سایر محصولات سنگ اوپال ست کنید.

-------------------------------
 

گوشواره شوپارد

گوشواره Chopard رنگی

گوشواره گندم نگین و كريستال اتريشى است.  است.یکی از معروف ترین طرح های گوشواره Chopardروكش آب طلا دارد. ضدحساسیت با رنگ ثابت می باشد.

------------------------------------------

 

گوشواره برگ

گوشواره دوطرفه برگ باریک

گوشواره دوطرفه طرح فرشته برلیان با نگین زیرکنیای اتریشی روكش آب طلا است. موجود در رنگ سیلور. طرحهای کشیده زیبا که به صورت خورشید می باشند. نگینهای زیبا و براق زیرکنیادارد. کریستالهای اشکی در قسمت لاله گوش قرار دارد. طرحی شیک و زیبا دارد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.

--------------------------------------

 

گوشواره آویز

گوشواره کریستال آویزدار

گوشواره کشیده کریستال و نگین زیرکنیای اتریشی با روكش آب طلا موجود در رنگ سیلور می باشد. کریستالهای کشیده زیبا که به صورت آویز می باشند. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیادارد. طرحی خاص و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.

---------------------------------------

 

حلقه کریستال

حلقه نگین دار تمام کریستال

انگشتر حلقه ای تمام کریستال کیوبیک زیرکنیا با روکش آب طلا  و رنگ سیلور می باسد.  کریستال درجه یک اتریشی دارد. کریستالهای دایره ای و کشیده با چینشی بسیار زیبا در کنار هم قرار گرفته اند. طرح جوان پسند و اسپورت دارد. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت دارد.

-----------------------------------

 

انگشتر تاج

انگشتر دو حلقه طرح تاج

انگشتر سولیتر دوحلقه طرح تاج با کریستال و نگینهای براق زیرکنیا با روکش آب طلا رنگ سیلور میب اشد.  یک حلقه ساده و دیگری طرح تاج دارد. کریستال و نگین درجه یک اتریشی دارد. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت دارد.

 

بازگشت به بالا