چرا جواهرات بهترین هدیه برای روز ولنتاین هستند


روز ولنتاین بسیار نزدیک است . اگر می خواهید بهترین جشن روز ولنتاین را برگزار کنید , احتمالا الان در این فکر هستید , که بهترین هدیه برای عشق زندگی شما کدام است .برای بررسی این مساله با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

 

شاید شکلات را در نظر داشته باشید , اما ممکن است نیمه ی دیگر شما , رژیم داشته باشد . شاید بخواهید گل بخرید , اما گل ها هم زود پژمرده می شوند . آیا هدیه ی به درد بخور تر دیگری وجود دارد ؟ سورپرایز ! یک هدیه ی دیگر وجود دارد که مانند جادو قلب خانم ها را تسخیر می کند : جواهرات . در ادامه به 14 دلیل در مورد این که چرا باید برای روز ولنتاین جواهرات بخرید , می پردازیم :

نیم ست مروارید

نیم ست طلایی مدرن مروارید

140000 تومان

انگشتر مار

انگشتر دوانگشتی مار نگین زیرکنیا

90000 تومان 

دستبند برگ

دستبند برگ فری سایز در دو رنگ گلد و سیلور

50000 تومان

 

14 دلیل در مورد این که چرا جواهرات بهترین هدیه برای روز ولنتاین هستند :

1) جواهرات مادام العمر هستند .

البته اگر جواهرات سفارشی هدیه بدهید , احتمالا برای یک عمر استفاده نخواهند شد . اما جواهراتی مانند انگشترهای الماس و گوشواره های دکمه ای الماس برای مدت بسیار زیادی استفاده می شوند . این گونه جواهرات , با دوام بوده و هیچ وقت از مد نمی افتند . او می تواند هر زمان که بخواهد از آن ها استفاده کند , چه 27 ساله باشد چه 72 ساله . و لازم نیست نگران کم شدن درخشش الماس باشید . چون یک الماس واقعی هیچگاه درخشش خود را از دست نمی دهد . و این یک راه فوق العاده برای نشان دادن میزان اهمیت او برای شماست . یک الماس برای همیشه باقی می ماند , پس عشق شما به او هم ابدی خواهد شد .

 

2) جواهرات جزء ضروریات زندگی یک زن هستند .

از زن ها , به جز , دوست دختر خود بپرسید , چه هدیه ای را برای ولنتاین ترجیح می دهند . جواب خواهند داد " جواهرات " . اگر یک برنامه ی کمدی خانوادگی را تماشا کنید , یکی از بهترین هدیه ها در آن برنامه برای زنان , جواهرات خواهد بود . چرا جواهرات بین زنان , مخصوصا در روز ولنتاین اینقدر محبوب است ؟ چون زن ها , جواهرات را به عنوان یکی از ضروریات در نظر می گیرند . زن ها زمانی که جواهرات ندارند , احساس می کنند که لباس آن ها کامل نشده است . برای او جواهرات متناسب سلیقه اش را بخرید , و بیشتر از قبل شما را دوست خواهد داشت .

انگشتر نگین باگتی

انگشتر کشیده نگین باگتی

140000 تومان

گردنبند موجدار

گردنبند گردنی موجدار تمام کریستال

80000 تومان

دستبند شش ضلعی

دستبند اسپورت شش ضلعی نگین زیرکنیا

50000 تومان

 

3) جواهرات مکمل زیبایی یک زن هستند .

آیا تا به حال یک زن بسیار شیک پوش بدون جواهرات دیده اید ؟ شرط می بندم که همچنین موردی را به راحتی پیدا نخواهید کرد . یادم می آید یک بار به یک مهمانی رفته ولی گوشواره های خود را فراموش کرده بودم . باور نمی کنید که چه قدر احساس بدی داشتم ! برای خانم ها , جواهرات به مثابه زندگی است . جواهرات , مکمل پوشش یک زن هستند . تصور یک لباس فوق العاده اما بدون هیچ جواهراتی , وحشتناک است . به همسر / دوست دختر خود نشان دهید , که به شیک پوشی و زیبا دیده شدن او اهمیت می دهید . در این روز مخصوص زوج ها , به او جواهرات یاقوتی هدیه بدهید . یاقوت های عشق !

4) جواهرات قابل استفاده در هر زمانی هستند .

اکثر مردم می گویند , نا امید کننده ترین جنبه ی هدیه دادن , استفاده نکردن دریافت کننده از آن به دفعات زیاد است . این به نظر شما هم ناراحت کننده نیست ؟ که کسی که به او هدیه می دهید برای هدیه ی شما ارزش قایل نیست ؟ بیست و ششم بهمن این سال , این موضوع را برای همیشه تغییر دهید . هدیه ای برای او بگیرید که قدرت نه گفتن به آن را نداشته باشد , بهترین گزینه ی شما , جواهرات است . یک جفت گوشواره ی زمرد کبود و یا یک دستبند Tiffany and Co. به او هدیه بدهید و ببینید چه طور واکنش نشان می دهد . شرط می بندیم از زیبایی آن سیر نخواهد شد و می تواند آن را هر روز هم استفاده کند .

5)جواهرات یادآور دوران پرشکوه Hollywood هستند .

این یک چیز معمول میان زن هاست : هر زمان یک شیء قدیمی یا مربوط به دوران Hollywood ببینند , به سمت آن هجوم می برند . یک جنبه ی فریبنده ای در مورد مد قدیم و اشیاء قدیمی وجود دارد . کنجکاو شدید ؟ پاسخ این سوال را فقط از زن ها می توانید بگیرید . در روز ولنتاین امسال , برای او هدیه ای که خاطرنشان درخشش Hollywood باشد , بگیرید . این می تواند یک گردنبند مروارید یا یک گوشواره ی طلای آویزی باشد . از واکنش او به راحتی متوجه خواهید شد که چرا , خانم ها اینقدر از جواهرات قدیمی خوششان می آید . امتحان کنید !

 گردنبند چوکر

گردنبند چوکر تمام کریستال لوزی

60000 تومان

 تاج زنانه

تاج ستاره دریایی متال با برگ و مروراید

50000 تومان

 

نیم ست انگشتر دستبند ضربدری

150000 تومان

 

 

6) خرید جواهرات در واقع یک سرمایه گزاری است .

آیا هیچ وقت جمله ی جواهرات شما بزرگترین گنجینه ی شما هستند , به گوشتان خورده است ؟ بله , من هم این جمله را شنیده ام و خیلی هم با آن موافق هستم . جواهرات , در بلند مدت بیشتر به درد بخور خواهند بود تا زیبا . قیمت جواهرات با گذشت زمان بالا و بالاتر می رود و اگر به همسر / دوست دختر خود , جواهرات هدیه بدهید , در واقع به او یک هدیه ی قابل سرمایه گزاری داده اید . از کجا معلوم ؟ شاید در آینده به این نتیجه برسد که جواهراتش استفاده های بیشتری هم دارند و فقط یک وسیله ی تزئینی نیستند . جالب نیست ؟

7) جواهرات میزان اهمیت او برای شما را نشان می دهند .

روز ولنتاین , یک روز خاص برای عاشق ها , برای نشان دادن عشق و علاقه ی آن ها نسبت به هم است . ولنتاین امسال با هدیه دادن جواهرات , به او نشان دهید که چه قدر برای شما اهمیت دارد . بر اساس شخصیت او خرید کنید . آیا او از آن شخصیت های جسور که یک گردنبند بزرگ پر زرق و برق فیروزه ای را بر گردن می اندازند , است ؟ یا شاید آدم خجالتی است و گوشواره های ظریف رز گلد مویسانیت را ترجیح خواهد داد ؟ هر انتخابی که بکنید , اطمینان داشته باشید که جواهرات , یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید به او بدهید .

انگشتر تمام انگشتی

انگشتر تمام انگشتی طرح شعله

170000 تومان

گردنبند ریسه ای

گردنبند یقه ای ریسه ای

80000 تومان

هدبند کریستال

هدبند برگ نگین زیرکنیا

50000 تومان

 

8) هدیه دادن جواهرات , نشان دهنده ی این است که به گفته های او توجه می کنید .

آیا اغلب جملاتی مانند " می دونی , من عاشق اون گوشواره های زبرجدی که اون روز توی تلویزیون دیدم , شدم . " یا وای اون پابند فیروزه ای کاملا مناسب مراسم Coachella است . " می شنوید ؟ همسر / دوست دختر شما هنگام گفتن این جملات , تلاش می کند تا شما را متوجه چیزی کند . شاید اگر ولنتاین امسال برایش , جواهرات بخرید , به شما یک امتیاز ویژه هم بدهد . این یک راه نشان دادن این است که به همه ی خواسته های او توجه می کنید . همچنین یک روش عالی برای نشان دادن این است , که به همه ی چیزهایی که می خواهد , عشق می ورزید . این کار شما اورا به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد .

9)می تواند با جواهرات خود به دوستانش پز بدهد .

می گویند , یک مرد برای همسر خود جواهرات می خرد تا به دوستانش نشان دهد چه قدر ثروتمند است و چه کارهایی که برای همسر خود نخواهد کرد . برای خانم ها هم , این موضوع تقریبا به همین شکل است . خانم ها عاشق پز دادن با جواهراتشان, به دوستان خود هستند . این یک راه غیر مستقیم گفتن " ببینید برای من چی خریده , من رو دوست داره . نه ؟ " است . پس در این روز رماتیک زوج ها , هنگامی که دنبال هدیه ی ولنتاین , می گردید . دنبال چیزی باشید , که بتواند با آن پز دهد . او شایسته ی این است .

انگشتر کشیده

انگشتر کارتیر کشیده طرح گرهی

110000 تومان

گردنبند طرح جواهر

گردنبند بادبزن طرح جواهر

100000 تومان

انگشتر دوانگشتی

انگشتر دوانگشتی تو در تو

110000 تومان

 

10) جواهرات را می توانید به عنوان ارثیه استفاده کنید .

همه ی ما آرزو داریم , مدت زمان طولانی یا احتمالا تا آخر عمر با عشق زندگیمان , به سر کنیم . وقتی می خواهید به او یک جواهر خاص هدیه بدهید , به این موضوع هم توجه کنید . از خودتان بپرسید , آیا این هدیه برای طولانی مدت , دوام خواهد آورد ؟ اگر دوام بیاورد , شاید در آینده بچه های شما هم از آن استفاده کنند . اگر دوام آن برای شما مهم است , دنبال سنگ های واقعی باشید نه سفارشی ها . جواهرات اصیل , شاید گرانتر باشند , اما مطمئن باشید ارزش دارند .

11) جواهرات به او حس ستاره بودن , خواهند داد .

ممکن است هدیه ی شما به گرانی جواهرات Kim Kardashian یا Gigi Hadid , نباشد . اما انتخاب جواهر شما باعث خواهد شد , خودش را مانند یک ستاره احساس کند . تحقیق کنید , ستاره یا سوپرمدل مورد علاقه ی او کیست و سپس شروع به جست و جوی جواهرات کنید . آیا از گردنبند های چوکر Kendall Jenner خوشش می آید ؟ یا جواهرات ظریف مورد علاقه ی Jamie Chung را می پسندد ؟  منبع الهام مورد علاقه ی او را پیدا کنید و جواهراتی که آن ستاره استفاده کرده است , را بخرید . این باعث خواهد شد , احساس کند او هم مانند ستاره ی مورد علاقه ی خود جذاب است .

 

12) جواهرات می توانند دوست جدید او شوند .

تا به حال جمله ی " الماس ها بهترین دوست یک دختر هستند , را شنیده اید ؟ " . این جمله احتمالا یکی از محبوب ترین و درست ترین ضرب المثل ها در مورد علاقه ی یک دختر به جواهرات , مخصوصا الماس ها , است . چرا دختر ها , الماس ها را یکی از بهترین دوست های خود حساب می کنند ؟ چون جواهرات به راحتی یک لباس ساده و معمولی را به یک لباس فوق العاده جذاب , تبدیل می کنند . حتی زمانی که عجله دارند , می توانند با کمک جواهرات , پیشتاز مسابقه ی , چه کسی از بهتر از همه به نظر می رسد , شوند . می خواهید او را در آن واحد هم خوشحال کنید و هم شیک به نظر برسد ؟ جواهرات ! جواهرات بخرید .

انگشتر جناقی

انگشتر جناقی دوتکه طرح جواهر 

110000 تومان

دستبند مار

دستبند مار فلزی در سه رنگ گلد، سیلور و مشکی

40000 تومان

انگشتر دو تکه

انگشتر دوتکه مدرن مثلثی

110000 تومان

 

 

13) جواهرات ,کلاس بالا هستند .

به دلیل آخر رسیدیم : جواهرات همیشه یک هدیه ی عالی هستند . به کسانی که می گویند , هدیه دادن جواهرات اغراق است , توجه نکنید . هیچ چیزی با ارزش تر از همسر / دوست دختر شما نیست . به او یک جفت گوشواره ی الماس دکمه ای یا یک گردنبند چوکر براق , هدیه بدهید . وقتی ببیند جواهرات مورد علاقه اش را برای ولنتاین خریده اید , از خوشحالی فریاد خواهد کشید . برای شروع کردن جست و جوی جواهرات عجله نکنید . شاید شما آن ها را نشناسید , اما کسانی در این راه به شما کمک خواهند کرد .

جواهرات همیشه مورد علاقه هستند . آن ها همچنین یکی از گزینه های امن هنگام خرید کادوی ولنتاین هستند . به دنبال بهترین جواهرات مورد علاقه ی او باشید . هنوز هم مطمئن نیستید , چه هدیه ای بخرید ؟ کلکسیون جواهرات IceCarats.com را مشاهده کنید . ما دارای قطعات زیبا و کیفیت بالا با قیمت های بسیار مناسب هستیم . اگر نمی دانید چه چیزی بخرید , مسئولین خدمات مشتری ما به شما کمک خواهند کرد .

همینطور منتظر ننشینید . از زیورآلات دکوریکور دیدن نموده و با انتخاب هدیه ای خاص از این کلکسیون، در تقدیم هدیه ولنتاین بدرخشید !

بازگشت به بالا