خاص ترین مدل های انگشتر حلقه نامزدی انگشتر نشان 2017 - 1396

معمولا برای حلقه نامزدی از انگشتر های سولیتر یا انگشتر های دو حلقه ای استفاده می شود.

انگشتر سولیتر : به تعریف GIA (موسسه گوهرشناسی آمریکا) سولیتر به قطعه ای از جواهر گفته می شود که دارای یک الماس “تک” باشد. این قطعه می تواند انگشتر , گردنبند , گوشواره یا حتی جواهرات مردانه باشد .
این جواهرات در فرهنگ های غربی برای مشخص کردن و یادآوری اتفاق های خاص زندگی همچون سالگرد ها و از همه مهمتر “نامزدی” استفاده می شود .
بیشترین استفاده در این حوزه از سنگ گرد یا round است . در حقیقت 53% از تمام حلقه های نامزدی این کات (برش) را دارند و دلیل این انتخاب آنست که تراش های فست (زاویه ای) بر روی سنگ گرد بیشترین برگشت نور و درخشش را دارا هستند .

در ادامه خاص ترین انگشتر های سولیتر دکوریکور را مشاهده می کنید. شما می توانید از این محصولات برای مراسم خود استفاده کنید.

 

انگشتر چندحلقه

انگشتر سولیتر تک تخم r403

140000 تومان

انگشتر پرنگين كيوبيك زيركُنيا اتريشى با شش ردیف متصل به هم از سری لوکسهای دکوریکور با روكش آب طلا و رنگ رزگلد می باشد. محصولی بسیار خاص و زیبا برای استفاده در مجالس می باشد. ضد حساسیت با رنگ ثابت است. این انگشتر برای جوانان و نوجوانان محصول و هدیه ای بسیار زیبا به شمار می آید این انگشتر سولیتر چند ردیقه ، از بالا به هم متصل شده و از زیر جدا می باشد
----------------------------------------------------------

انگشتر نگین صورتی

انگشتر نقره کریستال صورتی r465

110000 تومان

انگشتر نقره ٩٢٥ کریستال صورتی و نگین زیرکنیا است. محصول نقره 925 دست ساز وارداتی می باشد. کریستال درشت مستطیلی صورتی مشابه جواهر اصل بوده و بسیارشیک به نظر می رسد. کاملا ضد حساسیت و رنگ صد در صد ثابت می باشد. شیک و چشم نواز مناسب مجالس نامزدی و عروسی می باشد.
--------------------------------------------------------

انگشتر نقره

انگشتر نقره پهن مارکیس r531

150000 تومان

انگشتر نقره پهن با کریستال گندمی مارکیس درشت و نگینهای براق زیرکنیا و رنگ گلد می باشد. محصول نقره دست ساز وارداتی می باشد. انگشتر به صورت سه حلقه میباشد. دو حلقه کناری ظریف و حلقه وسط پهن تر است که کریستال روی آن قرار دارد. کریستال گندمی درشت سفید در وسط انگشتر جلوه بسیار زیبایی به محصول داده است. محصول نگینهای درجه یک زیرکنیا اتریشی دارد. انگشتر سه حلقه ای و جدا از هم می باشد 
----------------------------------------------------------

انگشتر تک کریستال

انگشتر نقره کریستال مکعبی r603

270000 تومان

انگشتر نقره مکعبی با تک نگین رنگی موجود در دو رنگ صورتی و کهربایی می باشد. محصول روکش آب طلا و رنگ سیلور دارد. با نگینهای زیرکنیای درجه یک اتریشی مناسب سلیقه های خاص می باشد.
-------------------------------------------------

رینگ ناخن

رینگ ناخن نقره کریستال اشکی r606

55000 تومان

رینگ ناخن جنس نقره عیار 925 تک نگین و تمام نگین زیرکنیای اتریشی با روكش آب طلا  میباشد. محصول موجود در چهار رنگ گلد و رزگلد و سیلور و مشکی می باشد. رینگ به صورت تمام نگین بوده و فوق العاده شیک و زیبا به نظر میرسد. با سایز قابل تغییر می باشد. 
-----------------------------------------------

 


انگشتر دوحلقه با سولیتر 5 قیراط R371
60000 تومان
انگشتر دوحلقه مدرن با نگين زيركُنيا 5 قیراتی و روكش آب طلا سفید و رنگ سیلور می باشد. مناسب عروسی و نامزدی است. مناسب سنین مختلف می باشد. نگین تک تخم این محصول بسیار خاص بوده و برش
های طبیعی و زیبایی دارد.
------------------------------------------------------ 

انگشتر کریستال

انگشتر نقره  کهربایی r620

110000 تومان

انگشتر کریستال شامپاینی نقره عیار 925 تمام نگین زیرکنیا با روکش آب طلا و رنگ سیلور می باشد.  دو کریستال شامپاینی برش خورده مربعی در دو انتهای انگشتر قرارد ارند. انگشتر فری سایز می باشد. محصول با نگینهای زیرکنیا اتریشی درجه یک شیک و زیبا است.

-----------------------------------------------------

انگشتر ظریف

انگشتر نقره دندانه دار دو ردیفه ظریف r622

55000 تومان

انگشترنقره دو ردیفه با طرح دندانه دار نقره عیار  925 می باشد. محصول تمام نگین زیرکنیا و کریستال درشت زیرکنیا می باشد. با روکش آب طلا و رنگ سیلور می باشد. در قسمتهای دندانه انگشتر نگینهای زیرکنیا با ردیف زیبایی چیده شده اند و تک کریستال دایره ای در بالای انگشتر قرار دارد. نگینهای زیرکنیا اتریشی درجه یک دارد.
-------------------------------------------------

انگشتر نگیندار

انگشتر نقره آویزدار r623

55000 تومان

انگشتر یک ردیف نگین زیرکنیا نقره عیار 925  می باشد.قابل استفاده به شکل میدرینگ و بند انگشتی با دو منگوله آویز نگین دار روی انگشتر می باشد. روکش آب طلا در دو رنگ سیلور و  است.گلد پایه انگشتر به صورت یک ردیف نگین براق زیرکنیا می باشد. نگینهای زیرکنیا اتریشی درجه یک دارد.
--------------------------------------------------------

انگشتر مارپیچ

انگشتر نقره مارپیچ نگیندار r633

80000 تومان

انگشتر طرح مارپیچ طلایی نقره عیار 925 با سه نگین زیرکنیای اتریشی اصل با روکش آب طلا و رنگ گلد می باشد. محصول کریستال زیرکنیای درجه یک اتریشی دارد. انگشتر به صورت مارپیچ بوده و سه حلقه متصل به هم دارد. در میان هر دو حلقه یک کریستال اتریش زیبا وجود دارد. با طرحی خاص و شیک است.

  

بازگشت به بالا