چه رنگ پارچه یا زیورآلاتی رنگ پوست من را جذاب تر جلوه می دهد ؟

 پوست هر یک از ما رنگ خاصی دارد که نظرات افراد اطراف ما نسبت به آن متفاوت است ، البته تمامی این نظرات برای ما مهم هستند و حتی گاهی منجر به نارضایتی از رنگ پوستمان می شود. به طور مثال گاهی لباسی را در تن یکی از بازیگران یا هنرمندان مشاهده می کنید، اما زمانیکه رنگ لباسی مشابه آن را تهیه می کنید، جلوه خوبی به شما نمی دهد یا اطرافیانتان نظرهای خوبی در مورد لباستان نمی دهند و یکی از دلایل عمده آن رنگ لباس است که به پوست شما نمی آید. به طور کلی تمامی رنگ های پوست سه نوع اند : 1- گرم ( متمایل به تیره ) 2- سرد ( متمایل به روشن ) 3- رنگ پوست خنثی ( نزدیک به جوگندمی ). شما جزو کدام دسته اید و چه رنگ لباسی به شما می آید؟

 

خیلی از افراد تشخیص نمی دهند که رنگ پوست آن ها دقیقا به کدام دسته مربوط می شود! اما راهکارهای متفاوتی وجود دارد که رنگ پوست شما را به طور واضح نشان می دهد. در ادامه روش هایی برای تشخیص رنگ پوست و البسه ای که به شما بیشتر جلوه می دهد را مشاهده خواهید کرد.

رنگ پوست گرم :

لباس هایی که رنگ گرم مانند کرم ، یا رنگ شاد مانند صورتی یا نارنجی دارند پوست تیره را جذاب تر جلوه می دهند. علاوه بر این البسه براق این پوست ها را بیش از پیش زیبا می کنند. اما رنگ های شب رنگ یا جیغ برای این نوع مناسب نیست و به احتمال زیاد رنگ پوست را تیره تر جلوه می دهد.

انگشتر خاص دکوریکور

بنابراین اگر لباس های شاد و رنگ روشن به شما می آید و بالعکس با لباس های رنگ تند و به اصطلاح جیغ، از خودتان رضایت ندارد، شما جزو دسته پوست های گرم هستید.

با زیورآلات خاص و درخشنده دکوریکور آشنا شوید.

 در مورد زیورآلات نیز رنگ های طلایی و رزگلد بیشتر مناسب پوست شماست. علاوه بر این محصولات نگین دار و براق این پوست ها را شفاف تر و زیبا تر نشان می دهند.

رنگ پوست روشن:

بهترین رنگ های شناخته شده برای این رنگ پوست عبارتند از : انواع مختلف ( روشن و تیره ) آبی ، سرخابی ، بنفش و سبز .حتی ترکیب رنگی که این رنگ ها زمینه ی آن باشند نیز برای پوست روشن زیباست .

ست اسپرت رنگی

زیورآلات رنگی دکوریکور نیز از جمله محصولاتی است که ما خرید آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

به شما پیشنهاد می کنیم اگر پوستی بسیار روشن دارید، سعی نکنید از پارچه یا زیورآلاتی که خیلی نگین دار و کار شده هستند استفاده کنید. چراکه رفلکس نور آنها چهره و پوست شما را بیش از پیش روشن نشان داده و ممکن است چهره ای بی روح به شما دهد.

 

ایسنتاگرام دکوریکور

رنگ پوست خنثی :

هر رنگ پارچه ای برای این نوع رنگ پوست زیباست . اما ترجیح داده می شود که برای جذابیت و جلوه یبیش تر در مجالس و مهمانی ها ، از لباس هایی که ترکیب رنگی از رنگ های شاد می باشد استفاده شود .

رنگ پوست های خنثی می توانند هم از زیورآلات نگین دار و براق و هم از محصولات تیره و رنگی و جیغ برای خود استفاده کنند.

این رنگ پوست شاید با هر رنگ و جنسی زیبا باشد، اما پیشنهاد ما به شما این است که کمی از روش های برنزه کردن پوست استفاده کنید تا پوستتان جذابیت و زیبایی بیشتری پیداکند.

شما جزو کدام دسته رنگ پوست ها هستید؟ چه پیشنهادی برای زیباتر شدن دارید؟

چطور عزیزانمان را غافلگیر کرده و خاطره ای خوش بر جای گذاریم

 

منبع: Biography

بازگشت به بالا