حلقه های نامزدی زیبا برای سال 2016

بیشتر زوج های جوان  روزهای آخر سال را برای نامزدی انتخاب کرده اند. این روزها بهترین زمان برای انتخاب حلقه های نامزدی است.در این مقاله قصد داریم حلقه های نامزدی زیبا برای سال 2015 را معرفی کنیم. پس همراه دکوریکور باشید.

 

حلقه های STACKABLE:

حلقه نامزدی

این حلقه ها بسیار زیبا هستند و به همین خاطر نیز اصلا جای تعجب نیست که چرا روز به روز رایج تر و محبوب تر می شوند.گوشه های مستقیم این نوع حلقه ها را می توان به راحتی با یک باند ساده و یا حلقه های دیگر ست کرد. اگر به این نوع حلقه ها علاقه مندید، با مراجعه گالری انگشتر های دکوریکور، می توانید دقیقا مشابه همین انگشتر را مشاهده و تهیه نمایید.

حلقه نامزدی New angel  :

همه ما عاشق برش های زیبا از زمرد هستیم اما برای اینکه ظاهری همانند آنجلینا جولی داشته باشید باید زمردهای بزرگی را انتخاب کنید. راه حل این مشکل چیست؟ یک حلقه نامزدی که بتواند استایل مربعی داشته باشد و به هیچ برشی هم نیاز نباشد.

اگر به انگشتر های نگین اتریشی با برش های مربعی علاقه مندید سری به انگشتر نگین مربعی دکوریکور بزنید.

حلقه نامزدی  polished band  :

بعد از سال ها، یک حلقه نامزدی با جلای زیبا، وارد بازار شده است. بند ساده ی آن به خصوص  دارای ظاهر ساده و ظریفی است .

حلقه نامزدی کلاسیک (Classic halo  ):

این حلقه کاملا کلاسیک است و الماس های زیبایی دارد که ظاهر بسیار عالی به آن بخشیده است . این حلقه بیشتراز سایر حلقه ها کلاسیک و  مدرن هستند.

حلقه نامزدی Open shank :

حلقه نامزدی سال 2015

این حلقه بیشتر از سایر حلقه ها توسط افراد مشهور مورد استفاده قرار گرفته است. می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. ظاهری ساده، ظریف و چشم نواز این حلقه  را بسیار متمایز کرده است.

حلقه نامزدی Clever cluster   :

این استایل  شبیه یک انگشتر تک نگین است  اما در مجموع از الماسهای بسیار کوچکی تشکیل شده است. از آنجایی که سنگ های بزرگ دارای قیمت بیشتری هستند، این استایل برای افرادی که دارای بودجه ی کافی نیستند بسیار مناسب است.

حلقه نامزدی New Twist   :

آخرین استایلی که در میان افراد مختلف محبوب و رایج  شده،  همین حلقه نامزدی می باشد. یکی از دلایل محبوبیت آن وجود  نماد عاشقانه است. این استایل سرشار از حس زنانگی بوده و دارای ظاهر مدرنی است.

برای مشاهده حلقه های نامزدی دکوریکور، سری به گالری انگشترهای دکوریکور بزنید.

انگشتر

حلقه نامزدی Double halo   :

وجود دو حلقه استایل و ظاهر زیبایی به این حلقه بخشیده است.  وجود الماس های زیاد تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

حلقه Fashion-forward   :

اگر می خواهید حلقه نامزدی متفاوتی داشته باشید این حلقه بهترین انتخاب خواهد بود. به همین خاطر  افراد بسیاری این حلقه نامزدی را انتخاب می کنند .

حلقه نامزدی SUPERSIZE :

بیشتر افراد برای حلقه نامزدی خود، بزرگترین مورد را ترجیح می دهند. اگر به دنبال حلقه های زیبا و عالی هستید این حلقه بهترین انتخاب خواهد بود.  این حلقه انتخاب  افراد مشهور نیز  بوده است .

منبع: گردآوری و ترجمه اختصاصی دکوریکور

بازگشت به بالا