نینا ریچی، مادری که با عشق ورزیدن به پسرش، موفقیتش را جهانی کرد

نینا ریچی از محبوب ترین طراحان ایتالیایی است که اکثر افراد علاقه مند به دنیای عطرها حداقل برای یک بار هم که شده درمورد عطر های وی شنیده اند.

نینا ریچی پیش از آنکه شهرت کسب کند، با یک استاد به نام در زمینه طراحی آشنا شد. این استاد که ماریا نام داشت پس از مدت کمی استعداد نینا ریچی را کشف کرد و با توجه به اینکه دوستان زیادی در رشته ی طراحی داشت توانست توانایی وی را به دیگر طراحان و دیزاینر ها ثابت کند.

شاید بتوان مهم ترین عامل در پیشرفت نینا ریچی را استعداد وی و شانس او در برخورد با ماریا دانست. اما آیا همه چیز به شانس بستگی داشته است؟ خیر! در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد نحوه به شهرت رسیدن نینا ریچی را مطالعه خواهید کرد.

پیش از آنکه ادامه مطلب را مطالعه کنید، بد نیست بدانید که اگر قصد خرید عطری به عنوان هدیه برای عزیزانتان دارید، عطرهای ریچی را از دست ندهید. چراکه عموم مردم رایحه این عطر را می پسندند. اما اگر قصد خرید هدیه ای ارزان و بسیار خاص را دارید، بد نیست سری هم به این محصولات بزنید.

ایسنتاگرام دکوریکور

نینا و پسرش Robert  در کنار هم شغلشان را اداره می کنند. نینا طراحی کرده و برند خود را اداره می کند و پسرش قسمت فروش و عرضه ی محصولات به مناطق دیگر را مدیریت می کند . دفتر مرکزی آن ها در کشور فرانسه و در شهر پاریس است .

نینا کار خود را از طراحی لباس های مجلسی زنانه آغاز کرد و بعد از مدتی از دیزاین لباس دست کشیده و جواهرات را برای مدتی کوتاه حوزه اصلی کار خود قرار داد . چندی نگذشت که به این فکر افتاد که در تمامی قسمت های جهان طراحان بسیار کاربلدی دیده می شوند که لباس و جواهرات زیبایی را برای مردم به ارمغان می آورند. نینا ریچی که همواره به فکر انجام کارهای خاص و متفاوت نسبت به سایرین بود نقطه قوت خود را انتخاب کرد. در اینجا بود که وی تصمیم به طراحی و تولید عطر های خود کرد . 

انگشتر خاص دکوریکور

با محصولات ضد حساسیت دکوریکور آشنا شوید.

درحقیقت پسر نینا ، رابرت بیش تر از خودش شهرت دارد . رابرت پس از اینکه نحوه ی کار را از مادرش اموخت ، خودچندین کارخانه با نام یک برند ( Ricci  ) ساخت . وی همچنین بعد از جنگ ها و ویرانگی های داخلی به این فکر افتاد که مردم در حال حاضر به لباس های جدیدی نیاز دارند و در رقابتی سخت با دیگر برند های به نام دنیا ، قرار گرفت . 

ست اسپرت رنگی

زیورآلات رنگی دکوریکور نیز از جمله محصولاتی است که ما خرید آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

وقتی که نینا ریچی به سن 70 سالگی نزدیک شد ، دیگر نمی توانست مانند گذشته به شغل خود ادامه دهد و تنها خواسته ی وی از پسرش این بود که بتواند در خانه ی شخصی اش به زندگی اش ادامه دهد . به همین خاطر رابرت طراحان زیادی را برای جایگزینی مادرش در نظر گرفت تا اینکه به انتخاب نینا Gerard Pipart  را که سابقه کار در کمپانی های زیادی را داشت برگزیده شد تا در ادامه طراحی به نینا کمک برساند .

جالب است بدانید نینا برای مدتی به علت تقلب مالیاتی وهمچنین اعتیاد در زندان بود.

رابرت ریچی در سراسر جهان شهرت زیادی به دست آورد و برای هر نوع از عطرهایش نامی انتخاب می کرد .  فاروچه ، کپریچی ، سیگنوریچی 1 و 2 از نمونه کار های فوق العاده وی است . او از مرگ مادرش بزرگ ترین آلبوم عطر خود را که بوی بسیار دلنشینی دارد Ricci Ricci  نام گذاشت .

اگر به عطرهایی که همه آنها را تمجید کنند علاقه مندید سری به عطر های ریچی بزنید.

چطور عزیزانمان را غافلگیر کرده و خاطره ای خوش بر جای گذاریم

 

منبع: Wikipedia

بازگشت به بالا