دیزاینرها و طراحان زیورآلات، خلاق و هنرمند

اگر به طراحی و ساخت زیورآلات علاقه مندید، وب سایت دکوریکور مکانی امن برای فروش محصولات شماست. در این وب سایت پس از بررسی محصولات شما و تایید آنها توسط تیم دکوریکور، تصاویر و قیمت محصولات در سایت قرار خواهد گرفت. هرچه محصولات باکیفیت تر و جذاب تر باشند، کاربران بیشتری به این محصولات جذب شده و فروش شما بالاتر خواهد رفت.

اگر تمایل به همکاری با این گروه را دارید، بهتر است از چون و چند وب سایت ما آگاه شده و از نحوه پرداخت و خرید مشتریان مطلع باشید.

در این وب سایت، هیچ هزینه ای برای درج محصولات در سایت از شما اخذ نمی شود. تنها پس از فروش کالا، کل مبلغ با کسر 10% که به عنوان کارمزد دکوریکور است، از شما اخذ شده و الباقی مبلغ به حساب شما واریز می شود.

آخرین ویرایش دردوشنبه, 28 ارديبهشت 1394 ساعت 03:40
گروه دکوریکور

گروه دکوریکور، با هدف فراهم آوردن محصولات روح بخش زندگی با قیمت های مناسب و کیفیت بالا، همه تلاش خود را برای ابقا اهدافش می کند. این گروه کار خود را با مدیریت خانم امینی آغاز کرده و در جهت ابقای اهدافش از همکاران هنرمندی در این زمینه بهره می برد

وبگاه: www.decoricor.com پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
محتوای بیشتر در این بخش: « درباره دکوریکور تماس با ما »
بازگشت به بالا