Burberry، که یک کارگر ساده پارچه فروشی بود، چطور به موفقیت رسید

توماس باربری (Burberry) که امروزه برند او را به عنوان یکی از برترین برندهای تاریخ انگلیس می شناسیم، تنها یک کارگر ساده در پارچه فروشی بود. او با پشتکار و خلاقیت خود توانست پارچه های ضدآب را برای ساخت لباس به کار برده و همچنین پارچه گاباردین را به دنیا معرفی نماید. پس آن Burberry با پشتکار و به کارگیری روش های مختلف به موفیت رسید.  در ادامه نمونه ای از پشتکار و خلاقیت های وی را مشاهده می کنید.

 Burberry این روزها به عنوان یکی از برترین برندها لوکس بریتانیا محسوب می شود. توماس باربری پیش از اینکه تجارت خود را تاسیس کند، در یک پارچه فروشی، به عنوان کارگز مشغول به کار بود.

همین حرفه بود که او را به سمت دنیای البسه سوق داد. او پس از مدتی کار در این مغازه، تصمیم گرفت مغازه ای برای خود راه بیاندازد و در آن البسه ای با پارچه های ضخیم و ضد نفوذ آب به مشتریانش ارائه کند. وی با این تفکر پارچه ای به نام گاباردین را اختراع کرد که به شدت مورد استقبال مشتریانش قرار گرفت.

توماس باربری thomas burberry

البسه burberry توسط افراد معروف و مشهور زمان خودش با عنوان البسه ضد آب و هوا (غیروابسته به آب و هوا) مورد توجه قرار گرفت و همین راه تبلیغاتی شد برای او تا بتواند لباس های خود را به فروش برساند.

Burberry به دلیل طرح های تارتان و چک یا چهارخانه اش بسیار معروف و مشهور است. او پس از تاسیس مغازه اش به تدریج شعبات دیگری را بازگشایی کرد و به این ترتیب موفقیت خود را به صورت روزافزونی گسترش داد.

بد نیست بدانید او در طول عمر مفید خویش به شدت با سیگار مبارزه کرده و کمپین بزرگی نیز در این زمینه داشت. توماس دو بار ازدواج کرد و از همسر اولش 2 پسر و 4 دختر داشت.

اما اگر قصد داشتید از این برند دوست داشتنی و لوکس خرید کنید بد نیست بدانید Burberry مدل چهارخانه خود را به چند دسته تقسیم کرده است:

  • چهارخانه Horseferry: چهارخانه کلاسیک با تن بژ
  • چهارخانه Haymarket: چهارخانه کلاسیک با خطوط قرمز
  • چهارخانه Smoked: چهارخانه های تیره تر
  • Beat: چهارخانه سفید و مشکی و  البته چند مدل دیگر
[gallery title="گالری مدلهای چهار خانه باربری" width="IMAGE_THUMB_WIDTH" height="IMAGE_THUMB_HEIGHT" columns="3"] [gallery_item title="IMAGE_TITLE" src="/images/gallery/burberry/bb2.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="IMAGE_TITLE" src="/images/gallery/burberry/bb3.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="IMAGE_TITLE" src="/images/gallery/burberry/bb4.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="IMAGE_TITLE" src="/images/gallery/burberry/bb5.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="IMAGE_TITLE" src="/images/gallery/burberry/bb6.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [/gallery]

این روزها باربری بیش از 500 شعبه در 50 کشور جهان دارند.

 

موارد مرتبط

بازگشت به بالا

ما کارت های عضو شتاب را قبول می کنیم

شما می توانید هزینه محصول را درب منزل و با استفاده از کارت های بانکی خود پرداخت کنید (دستگاه پرداخت سیار بانک پارسیان)

ارسال رایگان برای خرید های بالای 89 هزار تومان - هزینه ارسال برای خرید های زیر 89 هزار تومان به سراسر ایران 8 هزار تومان

محصولات دكوريكور

شما مي توانيد محصولات مختلفي از جمله، انگشتر ,گوشواره, كمربند, گل سر ,كليپس ,تزئينات مو ,ست و نيم ست, سرويس عروسي ,حلقه عروسي , نامزدي, زيورآلات, ضد حساسيت ,و روكش آب طلا,تمام استيل ,كمربند ,اكسسوري هاي خاص, دست بند,النگو, ساعت,گردنبند هاي متنوع, به همراه شال گردن هاي زمستاني را در سايت دكوريكور تهيه كنيد. 

 

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه اعتماد به ما