لوویس ویتون، بی خانمانی که میلیونر شد

لوییس ویتتون فرانسوی در حالیکه تنها 13 سال داشت، خانه و خانواده خود را برای تحقق بخشیدن به رویاهایش ترک کرد. وی که تنها به دنبال سرپناهی برای زندگی می گشت به کارهای عجیب و غریبی روی آورده بود. اما با وجود انقلاب صنعتی پاریس و فقر در دوران وی، چگونه این طراح نامی فرانسوی توانست نام خود را جهانی کند؟

لوییس در سن 16 سالگی در حالیکه فرانسه در فقر کامل بود و انقلاب صنعتی نیز در حال شکلگیری بود، در یک کارگاه تولید جعبه و چمدان مشغول به شاگردی شد. در قرن 19 میلادی، صنعت ساخت جعبه و چمدان شکل لوکس و همگانی به خود گرفته و به اصطلاح مد شده بود.

از گالری گردنبندهای دکوریکور دیدن کنید

وی پس از ازدواج با همسرش، شغل شاگردی را رها کرد و بوتیک فروش جعبه و چمدان های دست ساز خود را راه اندازی کرد و 4 سال بعد چمدان های خود را با رویه های گرد به بازار عرضه کرد.

[gallery title="لوییس ویتون" width="IMAGE_THUMB_WIDTH" height="IMAGE_THUMB_HEIGHT" columns="3"] [gallery_item title="آگهی لوییس ویتون" src="/images/gallery/lv2.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="آگهی لوییس ویتون" src="/images/gallery/lv3..jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="روش ساخت جعبه" src="/images/gallery/lv6.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [/gallery]

این اولین جرقه شهرت ویتتون بود . ولی شانس اصلی لوییس زمانی به او روی آورد که توانست در زمان ناپلئون سوم به  استخدام یک شرکت غول آسا در زمینه کشتی و ارائه سرویس به مسافرانش در بیاید. از آنجا بود که لوییس با پشتکار خود توانست پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند.

[gallery title="معروفترین محصول ویتون از گذشته تا کنون" width="IMAGE_THUMB_WIDTH" height="IMAGE_THUMB_HEIGHT" columns="3"] [gallery_item title="جعبه قدیمی و معروف لوییس ویتون" src="/images/gallery/lv4.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="یکی از نماد ها و بوتیک های لوییس ویتون" src="/images/gallery/lv7.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [gallery_item title="جعبه قدیمی و معروف لوییس ویتون" src="/images/gallery/lv5.jpg"]IMAGE_DESCRIPTION[/gallery_item] [/gallery]

وی در سن 70 سالگی از این دنیای فانی پرگشود و میراث با عظمتی را برای اطرافیانش باقی گذاشت. این روزها شعب مختلف لوییس ویتون محصولات مختلفی از چمدان و جعبه گرفته تا اکسسوری و زیورآلات، البسه زنانه و مردانه، چرم و ... به مشتریان عرضه می کنند. 

 

بازگشت به بالا

ما کارت های عضو شتاب را قبول می کنیم

شما می توانید هزینه محصول را درب منزل و با استفاده از کارت های بانکی خود پرداخت کنید (دستگاه پرداخت سیار بانک پارسیان)

ارسال رایگان برای خرید های بالای 150 هزار تومان - هزینه ارسال برای خرید های زیر 150 هزار تومان به سراسر ایران 8 هزار تومان

محصولات دكوريكور

شما مي توانيد محصولات مختلفي از جمله، انگشتر ,گوشواره, كمربند, گل سر ,كليپس ,تزئينات مو ,ست و نيم ست, سرويس عروسي ,حلقه عروسي , نامزدي, زيورآلات, ضد حساسيت ,و روكش آب طلا,تمام استيل ,كمربند ,اكسسوري هاي خاص, دست بند,النگو, ساعت,گردنبند هاي متنوع, به همراه شال گردن هاي زمستاني را در سايت دكوريكور تهيه كنيد. 

 

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه اعتماد به ما