فلز تنگستن و مزایای آن در جواهرات

فلز تنگستن‌کاربید تنها فلزی است که جلا و پرداخت روی حلقه ی ازدواج شما را برای همیشه حفظ می‌کند.

در حالی که در بیشتر موارد، طرح و نقش اصلی حلقه های طلا، بعد از چند سال از بین می‌رود، جلا و زیبایی طرح و نقش حلقه های تنگستن، همیشه مثل روز اول خواهد بود.

 

دستبند تنگستن 

مقایسه‌ی تنگستن با تیتانیوم

 

با گسترش جواهرات تیتاتیوم و تنگستن، تنوع جواهرات مردان افزایش بسیاری یافته است.

امروزه در صنعت جواهرات، محصولات ساخته شده از تنگستن وتیتانیوم هنوز نو و جدید  محسوب می‌شوند.

بین این دو فلز تفاوت‌های زیادی وجود دارد اما اغلب مردم متوجه آن‌ها نمی‌شوند.

ویژگی‌های جدید و جذاب تنگستن باعث شده تا این فلز تفاوت زیادی با تیتانیوم  داشته باشد و این فلز شگفت انگیز و خاص به سرعت  در ساخت جواهرات مردانه فراگیر شود.

دستبند سرامیک و تنگستن 

مقایسه ویژگی‌های های تیتانیوم و تنگستن

 

• هرگز نمی‌توان تیتانیوم را مانند تنگستن به شکل براق و آینه ای جلا داد اما تنگستن را می‌توان دقیقا  مثل تیتانیوم با رنگ‌های مختلف پرداخت و تزیین کرد. 

• جواهراتی که با تنگستن ساخته شده اند، ۴ برابر محکم تر وسخت تر از جواهرات تیتانیومی هستند. سطح تیتانیوم به راحتی خراشیده می‌شود و میتوان آن را با کمترین فشار خم کرد.

 

• تیتانیوم تقریبا بی وزن است و به همین دلیل به اندازه ی حلقه‌های سنگین تر لوکس نظر نمی‌رسد.

 

• فرآیند پرداخت و ساخت تیتانیوم کاملا ماشینی است. تیتانیوم تقریبا بدون دخالت انسان و با استفاده از مواد اولیه ی ارزان قیمت ساخته می‌شود.

پروسه ی ساخت تنگستن، از حدود ۴۰ مرحله ی  مجزا تشکیل شده که در طی این مراحل  به ترکیب عناصر مخصوص،خالص کردن فلز، ساخت حلقه و سفید کردن و جلا دادن هر حلقه می‌پردازند.

دوام همیشگی حلقه های تنگستن ، مفهوم کلمه ی "تعهد "را به صورت عینی به نمایش می‌گذارد.  

دستبند سفید تنگستن 

مقایسه حلقه های تنگستن با حلقه های تنگستن کاربید

 

در ساخت حلقه های تنگستن کاربید علاوه بر این که از بالاترین کیفیت طراحی و ساخت، استانداردهایی رعایت شده که اغلب اوقات نادیده گرفته می‌شود.

برای مثال تمام این حلقه ها فاقد کبالت هستند. (در صورتی که برای ساخت حلقه های تنگستن کاربید از ترکیب تنگستن و کبالت استفاده شود، حلقه ها باعث ایجاد حساسیت پوستی می‌شوند و مقاومتشان در برابر فشار و خراشیده شدن کاهش پیدا می‌کند)

کیفیت ساخت این حلقه ها به دقت کنترل و بازرسی شده است و برای راحتی و زیبایی آن‌ها نیز ظرافت و دقت زیادی به کار رفته است.

 

دستبند ست تنگستن  

حلقه‌های Tungsten | Forever

از تنوع زیادی برخوردارند تا با هر سلیقه ای متناسب باشند. در واقع این حلقه‌ها به صورت ماهرانه ای ،طوری طراحی شده اند که مورد پسند همه قرار بگیرند. استایل این حلقه ها از به روزترین و محبوب ترین سبک های جواهرات مردانه پیروی میکند.

هر یک از این حلقه ها به همراه گارانتی معتبر 

Tungsten | Forever

فروخته می‌شوند، گارانتی ای که شما هیچوقت نیازی به آن نخواهید داشت چون تعهد و کیفیت بالای محصولات این کمپانی باعث شده تا دوام مادام‌العمر آن‌ها تضمین شده باشد.

حلقه تنگستن 

 

بازگشت به بالا