جدیدترین انگشتر های 2016 با مدل هایی خاص

اگر به دنبال جدید ترین مدل های انگشتر از حلقه ازدواج گرفته تا حلقه نامزدی , حلقه عروسی ، انگشتر دو حلقه ای ، انگشتر سولتیر ، انگشتر تک نگین و انگشتر طرح جواهر یا انگشتر سنگ هستید، به شما توضیح می کنیم محصولات جدید دکوریکور را از دست ندهید

 

انگشتر تمام انگشتی طرح برگ R425
قیمت 130000 تومان

انگشتر تمام انگشتی با طرح شاخه درخت، برگ و گل و پروانه های زیبا داشته و به صورت دو تکه در دو انگشت قرار می گیرد. سایز این انگشتر قابل تغییر است و طرحی مدرن و شیک دارد. دارای روکش آب طلا بوده و در دو رنگ طلایی و نقره ای است. همچنین کاملا ضدحساسیت بوده و رنگ صد در صد ثابت دارد.

------------------------------------------

 

انگشتر خطوط متقاطع R426
قیمت 80000 تومان

انگشترخط صاف متقاطع، نگینهای زیرکنیای اتریشی اصلی دارد و کاملا ضد حساسیت با رنگ صد در صد ثابت می باشد. این انگشتر با مدل مربعی برای انگشتهای پر نیز مناسب می باشد. محصول روکش آب طلا بوده و در رنگ گلد موجود است.

----------------------------------------------انگشتر تک نگین صورتی R424
قیمت 80000 تومان

این انگشترپرنگین با کریستال صورتی درشت در وسط، روکش آب طلا بوده و در رنگ سیلور موجود می باشد. نگین های زیرکنیای اتریشی اصل محصول براق و درخشان می باشند. این انگشتر در مجالس زیبنده دستان شما خواهد بود. کاملا ضد حساسیت با رنگ صد در صد ثابت می باشد.

-----------------------------------------------------

 انگشتر مدرن نگین آبی R417
قیمت 50000 تومان

این انگشتر مدرن، طرح منحنی و نگینهای ریز آبی دارد. محصول با طرحی شیک و زیبا مناسب مجالس نامزدی و عروسی می باشد. در رنگ سیلور موجود است و روکش آب طلا دارد.

----------------------------------------------------انگشتر باریک سه حلقه ای R418
قیمت 40000 تومان

این انگشتر باریک، نگینهای سرخ و صورتی زیرکنیای اتریشی دارد. با طرحی شیک در سه رنگ سیلور، گلد و رزگلد موجود می باشد. روکش آب طلا داشته و رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد.

-------------------------------------------------انگشتر استیل رینگ متحرک R412
قیمت 35000 تومان

انگشتر اِستين لِس استيل، رينگ متحرك دارد و در رنگ سيلور موجود می باشد. محصول روکش آب طلا دارد و مردانه می باشد. انگشتر رنگ ثابت دارد و ضدحساسیت می باشد.

------------------------------------------------انگشتر طرح کره نگین دار R414
قیمت 80000 تومان

این انگشتر تمام نگين زيركُنيا اتريشى می باشد و روكش پلاتين دارد. مدل محصول Diamond Mushroom Ring است. محصول ضدحساسیت بوده و در رنگ سیلور موجود می باشد. طرحی بسیار داشته و مناسب مجالس شیک می باشد.

---------------------------------------------------

 انگشتر طرح تاج پشت حلقه ای R419
قیمت 45000 تومان

انگشتر طرح تاج، دو ردیف نگین ریز و درشت دارد. 5 نگین پشت حلقه ای درشت دارد. محصول روکش پلاتین داشته و در رنگ سیلور موجود می باشد. با رنگ ثابت و بسیار شیک می باشد.

------------------------------------------------انگشتر 5 حلقه قلب R416
قیمت 50000تومان

این انگشتر ٥حلقه با قلبهای زیبا روی انگشتر، ٧٠ تكه نگين زيركُنيا اتريشى، روكش پلاتين و رنگ سيلور دارد. ردیفها در پایین انگشتر متصل بوده و قابلیت حرکت دارند و در بالای انگشتر آزاد هستند. محصول رنگ صد در صد داشته و کاملا ضدحساسیت می باشد.

--------------------------------------------------انگشتر ساده مشکی مردانه R415
قیمت 35000 تومان

انگشتر ساده استیل تیتانیوم با شیار مشکی در وسط می باشد. محصول مناسب اقایان بوده و رنگ ثابت دارد. عرض محصول 8 میلیمتر است. طرحی ساده و شیک برای جوانان اسپورت پوش می باشد.

--------------------------------------------------

 


انگشتر نگین دار جناقی R420
قیمت 40000 تومان

انگشتر مدرن مدل هفت جناقی، نگینهای اشکی اتریشی زیرکنیا دارد. محصولی بسیار خاص با برش های زیبا روی نگین ها مشابه نمونه جواهر می باشد.روکش پلاتین دارد و در رنگ سیلور موجود می باشد.

-------------------------------------

 


انگشتر روکش پلاتین توپ نگین R421
قیمت 45000 تومان

انگشتر ٧٤ تكه نگين كيوبيك زيركُنيا اتريشى، سه لایه روكش پلاتين داشته و در رنگ سيلور موجود می باشد. کاملا براق با نگین های خاص زیرکنیا و شیارهای زیبا در بین نگینهاو، مشابه نمونه جواهر آن می باشد.

-------------------------------------------

 


انگشتر مربعی مروارید و نگین R410
قیمت 70000 تومان

این انگشتر مربعی، نگينهای ريز كيوبيك زيركُنيا اتريشى با تک مروارید درشت دارد. مدل آن Safety-Pin Ring می باشد. این محصول به دلیل سایز بزرگ آن، برای خانم هایی با دست های پر مناسب می باشد. روكش پلاتين دارد و رنگ سيلور آن موجود می باشد. محصولی شیک و زیبا برای استفاده در مجالس میباشد.

-----------------------------------------------

 

رینگ انگشتر ناخن
رینگ ناخن کریستال و نگین R402
قیمت 45000 تومان

رينگ ناخن كريستال و نگين زيركُنيا، روكش آب طلا و رنگ رزگلد دارد و مدل Crystal Nail Ring می باشد. طرحی جدید و خاص که مناسب استفاده در مجالس شیک می باشد. این محصول در سه طرح موجود می باشد. طرحهای دیگر را در سایت دکوریکور ببینید.

----------------------------------------------------


انگشتر
انگشتر دوانگشتی زنجیردار R405
قیمت 50000 تومان

انگشتر دوانگشتى با رنجیر میان دو حلقه و نگين ريز كيوبيك زيركُنيا اتريشى، محصولی بسیار خاص و زیبا برای استفاده در مجالس می باشد. روكش آب طلا دارد و در دو رنگ رزگلد و سیلور موجود می باشد. در بین دو حلقه زنجیر دارد. ضد حساسیت با رنگ ثابت می باشد.

--------------------------------------------

 

انگشتر مروارید
انگشتر مروارید DIOR یک طرفه R404
قیمت 33000 تومان

انگشتر طرح Dior یک طرفه، با مروارید درشت و نگينهای ريز كيوبيك زيركُنيا اتريشى، طرحی جدید و شیک برای خانمهای شیک پسند می باشد. این محصول روکش آب طلا دارد و در رنگ رزگلد موجود می باشد. همچنین ضد حساسیت با رنگ ثابت است.

------------------------------------------

 

انگشتر شیک
انگشتر دوانگشتی نگین سبز R408
قیمت 120000 تومان

انگشتر دوانگشتى، نگين ريز كيوبيك زيركُنيا اتريشى و نگین سبز براق دارد که طرحی جدید و خاص به شمار می آید. محصول روکش آب طلا و رنگ رزگلد دارد. همچنین کاملا ضدحساسیت بوده و رنگ صد در صد ثابت دارد.

-------------------------------------------

 

انگشتر دو حلقه
انگشتر دوانگشتی ضربدری R407
قیمت 100000 تومان

این انگشتر دوانگشتى دوبلکس، نگينهای ريز كيوبيك زيركُنيا اتريشى دارد. محصول روكش آب طلا و رنگ رزگلد دارد. این انگشتر برای جوانان و نوجوانان محصول و هدیه ای بسیار زیبا به شمار می آید. طرحی مدرن و خاص می باشد.

----------------------------------------------------

 

انگشتر سولیتر
انگشتر پرنگین کیوبیک زیرکنیا R403
قیمت 120000 تومان

انگشتر پرنگين كيوبيك زيركُنيا اتريشى با شش ردیف متصل به هم از سری لوکسهای دکوریکور می باشد. این انگشتر سولیتر چند ردیفه ، از بالا به هم متصل شده و از زیر جدا می باشد. محصولی بسیار خاص و زیبا برای استفاده در مجالس می باشد. روكش آب طلا و رنگ گلد دارد.

-------------------------------------------------------------

 

انگشتر
انگشتر طرح CH گلد R409
قیمت 60000 تومان

انگشتر نگين كيوبيك زيركُنيا اتريشى با مدل CH Ring می باشد. روكش آب طلا دارد و در دو رنگ سیلور و گلد موجود می باشد. ضد حساسیت بوده و رنگ ثابت دارد.

بازگشت به بالا