خاص ترین گوشواره ها برای خانم های شیک پوش


مجموعه ای از زیباترین و خاص ترین گوشواره ها را برای بانوان شیک پوش و زیباپسند به ارمغان آورده ایم.

انواع مدلهای گوشواره از جمله: گوشواره های میخی، گوشواره های آویزان، گوشواره های چنبری ( حلقه ای)، گوشواره های کلیپسی، گوشواره پیچی، گوشواره دکمه ای، گوشواره چلچراغی، گوشواره نگینی و ...

در ادامه جدیدترین مدلهای گوشواره فروشگاه دکوریکور را مشاهده بفرمایید و عزیزان خود را خوشحال کنید.

 


گوشواره کلیپسی لاله گوش E338
60000 تومان
گوشواره کلیپسی نگین اتریشی براق با روكش پلاتین و موجود در سه رنگ گلد، سیلور و مشکی می باشد. محصول با طرحهای متال دایروی و نگینهای براق اتریشی طرحی اسپورت و زیبا به نظر می رسد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
--------------------------------------------------------------


گوشواره مربع و پروانه E339
90000 تومان
گوشواره آویز مربع و پروانه نگین زیرکنیا اتریشی با روكش پلاتین و موجود در رنگ سیلور می باشد. این گوشواره نگینی، نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا و دو پروانه با نگینهای آبی و زرد دارد. طرحی اسپورت و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------


گوشواره میخی اختاپوس مروارید و نگین E331
50000 تومان
گوشواره میخی اختاپوس مروارید و نگین زیرکنیای اتریشی با روكش پلاتین می باشد. محصول موجود در رنگ گلد می باشد. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا، طرحی اسپورت و زیبا به محصول داده است. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
------------------------------------------------------


گوشواره مروارید آویزدار E341
40000 تومان
گوشواره دنباله دار کشیده مروارید و نگین زیرکنیای اتریشی حاوی روكش پلاتین و موجود در رنگ سیلور می باشد. گوشواره نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا دارد. دو مروارید در هر گوشواره و سه نگین مابین آنها قرار دارد. چند نگین زیرکنیا به صورت آویز کوتاه و بلند قرار دارند. طرحی اسپورت و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
--------------------------------------------------


گوشواره ستاره دریایی دو طرفه E340
35000 تومان
گوشواره میخی دوطرفه ستاره دریایی و مروارید حاوی روكش پلاتین می باشد. محصول موجود در رنگ سیلور می باشد. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا دارد. یک ستاره دریایی با نگینهای زیرکنیا و یک مروارید در هر گوشواره وجود دارد. طرحی اسپورت و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------


گوشواره کوتاه بلند لاله رنگی E336
90000 تومان
گوشواره کوتاه بلند طرح گل لاله با نگینهای زیرکنیای رنگی می باشد. محصول روكش پلاتین و رنگ سیلور دارد. گل لاله خوشرنگ با ساقه های کوتاه و بلند در هر گوشواره میباشد. گوشواره بلند را میتوان به عنوان کلیپس گوش نیز استفاده کرد. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیای قرمز و سبز و آبی، طرحی اسپورت و زیبا به گوشواره داده است. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
----------------------------------------------------


گوشواره لاله گوش برگ E330
80000 تومان
گوشواره لاله گوش طرح برگ نگین و کریستال زیرکنیا، روكش پلاتین دارد. محصول با کریستال و نگینهای بسیار زیبا موجود در رنگ سیلور می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-----------------------------------------------------------


گوشواره دنباله دار مرواريد و نگین E332
70000 تومان
گوشواره دنباله دار مرواريد نگين اتريشى كيوبيك زيركُنيا با روكش پلاتين و رنگ سيلور بسیار زیبا می باشد.
طول گوشواره 3.9cm و مدل Queen Pearl Design می باشد. کریستال و نگینهای بسیار زیبا و سه مروارید آویزان در هر گوشواره با طرح بادبزنی در قسمت لاله گوش گوشواره بسیار خاص
و بی نظیر می باشد. کریستال موجود در دو رنگ سفید و سبز می باشد. طرحی شیک و بسیار زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------------

 

گوشواره مرواريد طرح خورشید E334
80000 تومان
گوشواره مدرن مرواريد نگين اتريشى كيوبيك زيركُنيا با روکش پلاتين، رنگ سيلور و نگینهای بسیار زیبا و براق طرحی بسیار خاص و جدید دارد. دو مروارید در هر گوشواره با طرح خورشید در بالا و پایین هر گوشواره با طرحهای متال نگیندار مشابه اشعه های خورشید موجب بی نظیر بودن این گوشواره شده است. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------

گوشواره تمام گوش بال فرشته E333
90000 تومان
گوشواره تمام گوشی مدرن طرح بال فرشته نگين اتريشى كيوبيك زيركُنيا و کریستال زیرکنیا میباشد. محصول روكش پلاتين و رنگ سيلور دارد. این گوشواره با نگینهای بسیار زیبا و براق، بسیار زیبا و برازنده بانوان عزیز در مجالس عروسی و نامزدی میباشد. طرحی شیک و بسیار زیبا دارد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.

 

بازگشت به بالا