خاص ترین گوشواره ها برای خانم های شیک پوش


مجموعه ای از زیباترین و خاص ترین گوشواره ها را برای بانوان شیک پوش و زیباپسند به ارمغان آورده ایم.

انواع مدلهای گوشواره از جمله: گوشواره های میخی، گوشواره های آویزان، گوشواره های چنبری ( حلقه ای)، گوشواره های کلیپسی، گوشواره پیچی، گوشواره دکمه ای، گوشواره چلچراغی، گوشواره نگینی و ...

در ادامه جدیدترین مدلهای گوشواره فروشگاه دکوریکور را مشاهده بفرمایید و عزیزان خود را خوشحال کنید.

 


گوشواره کلیپسی لاله گوش E338
60000 تومان
گوشواره کلیپسی نگین اتریشی براق با روكش پلاتین و موجود در سه رنگ گلد، سیلور و مشکی می باشد. محصول با طرحهای متال دایروی و نگینهای براق اتریشی طرحی اسپورت و زیبا به نظر می رسد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
--------------------------------------------------------------


گوشواره مربع و پروانه E339
90000 تومان
گوشواره آویز مربع و پروانه نگین زیرکنیا اتریشی با روكش پلاتین و موجود در رنگ سیلور می باشد. این گوشواره نگینی، نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا و دو پروانه با نگینهای آبی و زرد دارد. طرحی اسپورت و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------


گوشواره میخی اختاپوس مروارید و نگین E331
50000 تومان
گوشواره میخی اختاپوس مروارید و نگین زیرکنیای اتریشی با روكش پلاتین می باشد. محصول موجود در رنگ گلد می باشد. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا، طرحی اسپورت و زیبا به محصول داده است. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
------------------------------------------------------


گوشواره مروارید آویزدار E341
40000 تومان
گوشواره دنباله دار کشیده مروارید و نگین زیرکنیای اتریشی حاوی روكش پلاتین و موجود در رنگ سیلور می باشد. گوشواره نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا دارد. دو مروارید در هر گوشواره و سه نگین مابین آنها قرار دارد. چند نگین زیرکنیا به صورت آویز کوتاه و بلند قرار دارند. طرحی اسپورت و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
--------------------------------------------------


گوشواره ستاره دریایی دو طرفه E340
35000 تومان
گوشواره میخی دوطرفه ستاره دریایی و مروارید حاوی روكش پلاتین می باشد. محصول موجود در رنگ سیلور می باشد. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیا دارد. یک ستاره دریایی با نگینهای زیرکنیا و یک مروارید در هر گوشواره وجود دارد. طرحی اسپورت و زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------


گوشواره کوتاه بلند لاله رنگی E336
90000 تومان
گوشواره کوتاه بلند طرح گل لاله با نگینهای زیرکنیای رنگی می باشد. محصول روكش پلاتین و رنگ سیلور دارد. گل لاله خوشرنگ با ساقه های کوتاه و بلند در هر گوشواره میباشد. گوشواره بلند را میتوان به عنوان کلیپس گوش نیز استفاده کرد. نگینهای بسیار زیبا و براق زیرکنیای قرمز و سبز و آبی، طرحی اسپورت و زیبا به گوشواره داده است. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
----------------------------------------------------


گوشواره لاله گوش برگ E330
80000 تومان
گوشواره لاله گوش طرح برگ نگین و کریستال زیرکنیا، روكش پلاتین دارد. محصول با کریستال و نگینهای بسیار زیبا موجود در رنگ سیلور می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-----------------------------------------------------------


گوشواره دنباله دار مرواريد و نگین E332
70000 تومان
گوشواره دنباله دار مرواريد نگين اتريشى كيوبيك زيركُنيا با روكش پلاتين و رنگ سيلور بسیار زیبا می باشد.
طول گوشواره 3.9cm و مدل Queen Pearl Design می باشد. کریستال و نگینهای بسیار زیبا و سه مروارید آویزان در هر گوشواره با طرح بادبزنی در قسمت لاله گوش گوشواره بسیار خاص
و بی نظیر می باشد. کریستال موجود در دو رنگ سفید و سبز می باشد. طرحی شیک و بسیار زیبا می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------------

 

گوشواره مرواريد طرح خورشید E334
80000 تومان
گوشواره مدرن مرواريد نگين اتريشى كيوبيك زيركُنيا با روکش پلاتين، رنگ سيلور و نگینهای بسیار زیبا و براق طرحی بسیار خاص و جدید دارد. دو مروارید در هر گوشواره با طرح خورشید در بالا و پایین هر گوشواره با طرحهای متال نگیندار مشابه اشعه های خورشید موجب بی نظیر بودن این گوشواره شده است. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
-------------------------------------------------

گوشواره تمام گوش بال فرشته E333
90000 تومان
گوشواره تمام گوشی مدرن طرح بال فرشته نگين اتريشى كيوبيك زيركُنيا و کریستال زیرکنیا میباشد. محصول روكش پلاتين و رنگ سيلور دارد. این گوشواره با نگینهای بسیار زیبا و براق، بسیار زیبا و برازنده بانوان عزیز در مجالس عروسی و نامزدی میباشد. طرحی شیک و بسیار زیبا دارد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.

 

بازگشت به بالا

ما کارت های عضو شتاب را قبول می کنیم

شما می توانید هزینه محصول را درب منزل و با استفاده از کارت های بانکی خود پرداخت کنید (دستگاه پرداخت سیار بانک پارسیان)

ارسال رایگان برای خرید های بالای 150 هزار تومان - هزینه ارسال برای خرید های زیر 150 هزار تومان به سراسر ایران 8 هزار تومان

محصولات دكوريكور

شما مي توانيد محصولات مختلفي از جمله، انگشتر ,گوشواره, كمربند, گل سر ,كليپس ,تزئينات مو ,ست و نيم ست, سرويس عروسي ,حلقه عروسي , نامزدي, زيورآلات, ضد حساسيت ,و روكش آب طلا,تمام استيل ,كمربند ,اكسسوري هاي خاص, دست بند,النگو, ساعت,گردنبند هاي متنوع, به همراه شال گردن هاي زمستاني را در سايت دكوريكور تهيه كنيد. 

 

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه اعتماد به ما