خاص ترین گوشواره ها برای خانم های شیک پوش


مجموعه ای از زیباترین و خاص ترین گوشواره ها را برای بانوان شیک پوش و زیباپسند به ارمغان آورده ایم.

انواع مدلهای گوشواره از جمله: گوشواره های میخی، گوشواره های آویزان، گوشواره های چنبری ( حلقه ای)، گوشواره های کلیپسی، گوشواره پیچی، گوشواره دکمه ای، گوشواره چلچراغی، گوشواره نگینی و ...

در ادامه جدیدترین مدلهای گوشواره فروشگاه دکوریکور را مشاهده بفرمایید و عزیزان خود را خوشحال کنید.

 

گوشواره میله ای

گوشواره نقره حلقه و میله e391

40000 تومان

گوشواره مدرن نقره 925 عیار  به صورت غیرمتقارن ، یک گوشواره به شکل میله ای و گوشواره دیگر به صورت زنجیر و حلقه آویزان می باشد.  محصول روکش اب طلا  و رنگ سیلور دارد.
طرح خاص و متفاوت دارد. حلقه آویزان از زنجیر و میله می باشد.
---------------------------------------------------

گوشواره فیروزه

گوشواره آویز باهاماس فیروزه ای e395

50000 تومان

گوشواره آویز سنگ باهاماس فیروزه ای با رگه های طلایی و تزئینات نگینهای زیرکنیا و مشکی روکش اب طلا رنگ سیلور می باشد. گوشواره به صورت آویز با سه تکه متصل به هم می باشد. می توانید این گوشواره را با دیگر محصولات سنگ باهاماس جدید در فروشگاه ست کنید.
-------------------------------------------------

گوشواره صدف

گوشواره آویز صدف e401 

55000 تومان

گوشواره آویز طلایی صدف با طرح برجسته متال دور صدف و تک کریستال زیبا در قسمت لاله گوش با روکش آب طلا رنگ گلد میباشد. گوشواره به صورت آویز با میله های بلند دمی باشد. که این میله ها کریستال و صدف را به هم متصل کرده اند. مروارید اصل با شکلی خاص بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد. کریستال زیرکنیای اتریشی درجه یک دارد.
--------------------------------------------------

گوشواره روبان

گوشواره نقره روبان e405

110000 تومان

گوشواره تمام نگین جنس نقره 925 روبان کوتاه بلند به صورت میخی و دایره ای می باشد. گوشواره به صورت تمام نگین زیرکنیا بسیار شیک و براق می باشد. محصول نگینهای زیرکنیای اتریشی درجه یک دارد. با رنگ ثابت و ضدحساسیت می باشد.
--------------------------------------------------

گوشواره آویز

گوشواره نقره آویزدار e406

190000 تومان

گوشواره مدرن نقره 925 طرح منگوله و زنجیردار با نگینهای زیرکنیای اتریشی  با روکش اب طلا  و رنگ سیلور می باشد. منگوله زیبا با آویزهای نقره در انتهای هر گوشواره بسیار زیبا و شیک می باشند. انگشتر منگوله و زنجیردار ست این گوشواره را در محصولات ببینید.
-------------------------------------------------

گوشواره پاپیون

گوشواره نقره پاپیون e407

140000 تومان

گوشواره نقره عیار 925 طرح پاپیون تمام نگین زیرکنیای اتریشی اصل میباشد. قابل ست کردن با انگشتر در محصولات می باشد. نگینهای محصول سفید می باشد. گوشواره ها به صورت میخی و آویزدار می باشد. محصول کاملا ضدحساسیت و با رنگ ثابت می باشد.
----------------------------------------------------

گوشواره کلیپسی

گوشواره نقره تک کلیپسی e410

 70000 تومان

تک گوشواره کلیپسی طرح مار نقره عیار 925 نگین و کریستال اشکی زیرکنیا با روکش آب طلا و رنگ سیلور می باشد. محصول نگینهای کیوبیک زیرکنیای اتریشی درجه یک دارد. گوشواره به صورت به صورت تک و کلیپسی می باشد. کریستالهای اشکی در دو سر گوشواره بسیار براق و زیبا می باشند.
-----------------------------------------------------------

گوشواره دوطرفه

گوشواره نقره پشت و جلو e412

120000 تومان

گوشواره دوحلقه کریستال نقره عیار 925 تمام نگین زیرکنیا پشت و جلو با روکش آب طلا  و رنگ سیلور می باشد. کریستال و نگینهای کیوبیک زیرکنیای اتریشی درجه یک دارد. گوشواره دو حلقه یکی بزرگ و دیگری کوچک دارد که به صورت گوشواره دوطرفه (پشت و جلو) می باشد.چهار کریستال مستطیلی زیبا در هر گوشواره وجود دارند.
-------------------------------------------------------

گوشواره مثلثی

گوشواره نقره مثلثی آویز e414

90000 تومان

گوشواره نقره عیار 925 طرح مثلثی آویز تمام نگین زیرکنیای اتریشی اصل است. محصول در سه رنگ سفید، مشکی و گلد موجود می باشد. نگینهای محصول سفید می باشد. قسمت لاله گوش به صورت مثلثی تمام نگین بوده و آویز آن چهار گوش کشیده نگیندار می باشد.
-------------------------------------------------

گوشواره نگیندار

گوشواره نقره آویز باگتی e417

130000 تومان

گوشواره کریستال باگتی جنس نقره 925 با طرح اسکلت مثلثی با روکش آب طلا می باشد. موجود در دو رنگ گلد و سیلور می باشد. کریستال های باگتی به صورت آویز و در میان اسکلت قرار دارند. محصول کریستالهای باگتی زیرکنیای اتریشی درجه یک دارد.

بازگشت به بالا